היתרונות של עיסוי באבנים חמות

היתרונות של עיסוי באבנים חמות

אי פעם תהיתם מה קורה במהלך עיסוי באבנים חמות? עיסוי זה הוא סוג של טיפול בתוך עיסוי. הוא משמש כדי לעזור לכם להירגע ולהקל על השרירים המתוחים והרקמות הפגועות בגופכם. במהלך עיסוי באבנים חמות, מניחים אבנים חלקות, שטוחות ומחוממות על חלקים מסוימים בגופכם. האבנים הן בדרך כלל עשויות בזלת, סוג אבן השומרת על חום.

את האבנים החמות אפשר להניח על האזורים הבאים בגוף:

  • לאורך עמוד השידרה
  • על הבטן
  • על החזה
  • על הפנים
  • על כפות הידיים
  • על כפות הרגליים והבהונות

הנה 6 יתרונות של עיסוי באבנים חמות:

מסייע בהפגת מתחים וכאבי שרירים

זה ידוע שחום הוא פתרון להקלה על כאבי שרירים. החום מסייע בהגברת זרימת הדם אל האזור הפגוע מה שעשוי להפחית התכווצויות שרירים ולהגדיל את הגמישות וטווח התנועה שלכם. 

מפחית את סף המתח והחרדה

ישנם מחקרים רבים המעידים על כך שקבלת עיסוי, אפילו של 10 דקות, יכולים להפוך את כל הלך הרוח שלכם ולטעון אתכם מחדש. סף החרדה יורד כשהגוף רפוי ורגוע. 

מסייע לשינה

לאחר קבלת עיסוי, הגוף עבר המרצת אנרגיות וזרם דם מה שמסייע לכם בסוף היום להרגיש את העייפות והרוגע בכדי להיכנס למיטה וללכת לישון שינה טובה ורצופה.

מסייע גם למחלות שרירים

מי שסובל מדלקות כרוניות או בעיות רפואיות הנוגעות לשרירים, וודאי ישמח לקבל עיסוי באבנים חמות זאת מפני שהן שמות את הדגשים בדיוק היכן שמבקשים והיכן שהבעיה נמצאת.

מסייע למערכת החיסונית

אפשר להגיד שעיסוי באבנים חמות זה כמו לתת זריקת אנרגיה לגוף. הגוף משחרר הורמונים, מחזיר לעצמו את המלאים שהוא צריך וכל זאת בזכות לטיפול באבנים חמות

מסייע לכל מי שמרגיש בצורך

גם אם אין סיבה ממשית אין זה אומר שאתם לא יכולים ליהנות מעיסוי אבנים חמות. כמו שאמרנו, לפעמים, זריקת אנרגיה לא מצריכה סיבה.

רוצים להזמין עיסוי אבנים חמות? כנסו לאתר של ספא רפאל https://www.r-c.co.il/

כתוב/כתבי תגובה