מתנות מרעננות לאימא הטרייה

מתנות מרעננות לאימא הטרייה

אימא טרייה שזה עתה ילדה את התינוק שלה היא אימא נרגשת שחוותה תהליך ממושך ומרגש כאחד. זו בהחלט הזדמנות מתאימה להעניק לה מתנה מרעננת ומשמחת. מה גם שמדובר על שינוי דרמטי בחיים שלה, שמצריך התארגנות מחודשת ורכישה של פריטים רבים שיהפכו להיות שימושיים מאוד בבית בחודשים הקרובים. בואו וקבלו רעיונות למתנות מרעננות לאימא הטרייה.

רעיונות מוצלחים למתנות קולעות

  • תיקי החתלהתיקי ילדים להחתלה הם פריטים שימושיים ונוחים שעתידים להיות תלויים על העגלה וללוות את האם ואת התינוק בכל דרכיהם. ניתן להעניק ליולדת תיק החתלה מפנק ונוח שיתאים בצבעים ובעיצוב לעגלה. התיק אכן יבוא לידי שימוש ויועיל עד מאוד לאם במהלך הטיפול בתינוק שלה.
  • צעצוע לתינוק – צעצוע הוא פריט שימושי מאוד שילווה את הפעוט במהלך חודשי חייו הראשונים. אלו קשקשנים או נשכנים שהתינוק יאהב להתעסק אתם. והאם תודה לכם על תעסוקה מועילה ועל גירויים התפתחותיים מתאימים שמעודדים את הילד לנסות את כוחו ולשכלל את הביצועים שלו.
  • בגדים ראשוניים – תינוק צריך פריטי לבוש רבים. שכן נוטים להחליף לו במהלך היום יותר מפעם אחת את הבגדים. הוא מתלכלך, פולט ומצריך החלפה יותר מפעם אחת ביום. ולכן הוא צריך פריטי לבוש רבים. אפשר לתת סט או חליפה, בגד גוף וכדומה. כל פריט כזה יוכל לבוא לידי שימוש ולשמח את היולדת שאוהבת להלביש את התינוק שלה בבגדים נאים וחדשים.
  • נדנדה לתינוק – כל תינוק מעמיד את האם מול שעות ארוכות של טיפול. הוא בוכה וצריך להחזיק, הוא מיילל וכדאי לנענע אותו. נדנדה לתינוק הוא מוצר חשוב שיכול להקל מאוד על האם. היא תוכל להשכיב את התינוק בנדנדה המיועדת לגילו. תינוקות רבים נהנים מהתנוחה והם יהיו רגועים מאוד.
  • פרחים או זר מתוק – לא רק לתינוק מגיע. אמנם מתנות לתינוק משמחות את האם. אבל אפשר גם לקנות מתנה שמיועדת לאם בלבד. מגיע לה לשמוח עם זר פרחים או זר מתוק. מדובר על מחווה מפנקת במיוחד שהיא לא תשכח אותה. לאחר הלידה מגיע לה להתפנק עם מתנה שמיועדת לה בלבד.

מצאו עכשיו תיק החתלה בצבע שחור.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרקס רחוב – בידור בתקופת קורונה
קרקס הוא אחד מן הדברים היותר מופלאים שהאדם הצליח לייצר עבור עצמו. כל מי שהלך לצפות במופע קרקס יצא מלא...
קרא עוד »
אוק 25, 2020
ההבדלים בין טיפול בצרבת לטיפול ברפלוקס
אנשים רבים בעולם המערבי סובלים מתופעת הצרבת. התופעה מתחילה בדרך כלל בגיל 30, ואינה מאפיינת מין מסוים....
קרא עוד »
ספט 23, 2019
החזר מס מקופת גמל, איך בודקים אם אנו זכאים?
קופות הגמל כמו גם קרנות הפנסיה הם מכשירים המיועדים לצורך פיננסי. המטרה של החיסכון הוא על פי רוב לטווח...
קרא עוד »
יול 17, 2019