מקלחון פינתי – הפתרון המושלם למי שאין מקום

מוט פינוק למקלחת

מקלחת נעימה ומרגיעה היא פעולה שכל אחד מאתנו רוצה לעשות בסוף היום, ולפעמים גם בשעות הבוקר שרוצים להתעורר ולהתרענן לפני יום עמוס ואינטנסיבי. כדי ליהנות ממקלחת שכזו חשוב לבחור את סוג המקלחון המתאים ביותר לצרכים וכן לגדול החלל של חדר הרחצה, ולכן גם חדרי רחצה קטנים במיוחד צריכים את המקום הייעודי בו ניתן להתרחץ.

לשם כך קיים מקלחון פינתי, המאפשר לתחום פינה מסוימת בחדר הרחצה בצורה פרקטית ונוחה בה ניתן להתרחץ בהנאה. היתרון המרכזי של מקלחון שכזה הוא השטח הקטן שהוא תופס בחלל, כך שגם בחדרי רחצה קטנים שאין בהם הרבה מקום ניתן לייעד פינה מסוימת להתקנת המקלחון.

מגוון מקלחונים במבצע >>>

מהו מקלחון פינתי?

מקלחון הוא מעין תא זכוכית התוחם שטח ייעודי בתוך חדר הרחצה בו אנשים יכולים להתקלח, כך שדפנות התא מונעות מעבר של מים מתוך תא המקלחון אל שטח חדר הרחצה. במקרה של מקלחון פינתי, מדובר על מקלחון בעל דפנות זכוכית המקובע בחלק הפינתי של חדר הרחצה. בדרך הזו ניתן להקצות חלק קטן אך נוח לרחצה בכל שטח החלל, גם כאשר מדובר בחדר רחצה קטן שאינו מאפשר מרחב תמרון גדול מדי להצבת מקלחון רגיל או אמבטיה.

כיצד לבחור מקלחון פינתי?

יש לזכור כי מקלחון פינתי הוא מקלחון קטן יחסית התופס שטח מינימלי בחדר הרחצה, ולכן הוא מצוין עבור חללים קטנים. למרות השטח הקטן של המקלחון וצמצום חופש התנועה בתוכו, אין זה אומר שהנראות של מקלחון כזה לא צריכה להיות יפה ומעוצבת. לכן גם כאשר בוחרים להתקין מקלחון פינתי, כדאי לבחור מקלחון בעיצוב מעניין שישדרג את המראה הכללי של כל חדר הרחצה בין אם מדובר על מקלחון עם הדפסים מיוחדים על הזכוכית, מקלחון מפרזול שחור ועוד.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דוגמאות להטבות לעובדים
כל עסק שואף להצליח. הוא רוצה לצמוח, הוא רוצה להתפתח והוא רוצה להגיע רחוק יותר ויותר. איך עושים את זה?...
קרא עוד »
פבר 20, 2019
שלט פוליפרופילן חניה פרטית רכב זר ייגרר
אם יש לכם חנייה פרטית במקום העבודה שלכם או בסמוך למקום המגורים שלכם, אתם בוודאי יודעים שחשוב מאוד...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
צימרים לזוגות בצפון – מתכננים את החופשה המושלמת
מחפשים מתחם צימרים בצפון שיוכל להיות המקום המושלם לנופש הקרוב שאתם מתכננים לעצמכם בצפון? זוגות...
קרא עוד »
ינו 26, 2022