טיולים בפאפוס

האי קפריסין ממוקם במזרח חוף הים התיכון של הים האגאי. זהו יעד תיירותי פופולרי וביקרו בו תיירים רבים מכל רחבי העולם.

מדובר על יעד תיירותי פופולרי בים התיכון. זה נובע בחלקו מהמים וההרים הכחולים-ירוקים היפים שלו. אחת האטרקציות המרכזיות היא העיר העתיקה פאפוס, המאוכלסת מאז 2000 לפני הספירה לפחות.

האי פאפוס הוא דוגמה מצוינת לפיתוח התיירות בקפריסין. יש לה היסטוריה ארוכה והיא חלק מהמדינה מאז שהתיישבה לראשונה על ידי היוונים. מאמר זה יתאר כמה מהאטרקציות שתוכלו ליהנות בהן בעת ביקור בפאפוס.

לאי היסטוריה עשירה, עם ממצאים ארכיאולוגיים משנת 6000 לפנה"ס ויישובים רומיים משנת 300 לפנה"ס. העיר היוונית פאפוס נוסדה בשנת 476 לפנה"ס ולאחר מכן נהרסה על ידי צבאות פולשים בשנת 1261 לספירה. לאחר מכן היא הפכה לחלק מהאימפריה העות'מאנית עד לשנת 1878 כאשר היא נמסרה ליוון כתוצאה ממלחמת העצמאות של יוון.

טיולים בפאפוס – מה חשוב לדעת?

פאפוס היא עיירת אי קטנה בקפריסין. הוא ממוקם על החוף הצפון מערבי של האי. בעיירה מתגוררים כ-12,000 תושבים והיא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בקפריסין.

אנחנו לא צריכים לספר לכם שפאפוס היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר בקפריסין! במסגרת טיולים בפאפוס יש כאן משהו לכולם: מאלו שרוצים לחוות קצת מכל דבר ועד לאלו שרק רוצים להתרחק מהכל ולהצטרף לחברים שלהם לבילוי לילי רגוע.

מדובר על עיר חוף. יש לה את החופים הטובים באירופה, השמש והים הטובים ביותר והאקלים מושלם למנוחה וכיף. תוכלו למצוא מסעדות, החנויות, הברים והמועדונים הטובים ביותר בקפריסין.

אתם יכולים למצוא הרבה אטרקציות תיירותיות בפאפוס. אתם יכולים למצוא חברות טיולים בקפריסין הטובות ביותר, את המלונות הטובים ביותר ועוד הרבה דברים שווים שכדאי לכם לעשות בפאפוס.

 

 

כתוב/כתבי תגובה