קישוטי ציפורניים 2020

קישוטי ציפורניים 2020

טרנד קישוטי הציפורניים תופס תאוצה רבה יותר ויותר בשנים האחרונות. על מגוון הקישוטים הרחב שאנו מכירים נוספו קישוטים רבים, שונים ומגוונים יותר בשנה האחרונה. ניתן לראות מספר דוגמאות בולטות אשר ליוו אותנו בעבר והיום כבר לא קיימות כגון הדבקת אבנים למיניהן ובמקומם נכנסו סוגי קישוטים חדשים. לכל קישוט הייחודיות שלו והמראה השונה אותו הוא מספק.

רוצה ציפורניים מתוקתקות? בואי להתפנק ב- Betterlook >>>

סוגי קישוטי ציפורניים

שנת 2020 הביאה איתה מספר טרנדים הנשארים איתנו כאן ונראה שילוו אותנו עוד תקופה מסוימת, הנה כמה מהם:

  • מנומר- נשים רבות בוחרות לקשט את אחת מציפורני הידיים או כמה מהן בדוגמא מנומרת. הציפורן נצבעת בצבע חום בהיר ועליה, בעזרת לק בצבע שחור, נעשית דוגמא של חברבורות, או להפך. מדובר בקישוט נפוץ מאוד היוצר מראה מעניין ושונה.
  • שיש- אחת הדוגמאות הנפוצות לא פחות הינה קישוט שיש. בעזרת לק בצבעים שונים ולעיתים אף בעזרתו של מגנט נוצרת דוגמא של שיש על גבי הציפורן. הדוגמא יכולה להיעשות על כל הציפורניים ובכך ליצור מראה מעט אחיד או רק על ציפורן אחת ובכך להליט אותה.
  • נקודות- ניתן לראות אותן בכל מקום בשנה האחרונה, נקודות הן אחד הטרנדים החזקים ביותר בשנה הנוכחית ולכן זה היה אך עינין של זמן שהן יגיעו גם לציפורניים.
  • מיקרו פרנץ'- פרנץ' הינו טרנד אשר ליווה אותנו מאז ומתמיד. בשנים האחרונות חל מעט שינוי בצבעו ובצורתו אך הרעיון המקורי נשמר. ניתן לראות כי בשנה הנוכחית הפרנץ' הגיע בצרה מעט עגולה יותר ובצבעי ניאון זורחים.

מחפשת בונה ציפורניים ברחובות? הזמיני תור >>>

השנה הנוכחית הביאה עימה מגוון רחב של טרנדים. ניתן לראות אבחנה ברורה בין הדוגמאות אשר תפסו מקום במהלך הקיץ לבין הדוגמאות אשר בלטו יותר במהלך החורף וכן בצבעים השולטים בכל עונה ועונה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אולם אירועים בשרון – למה דווקא בנתניה
כאשר בוחרים אולם אירועים אחד מהקריטריונים המשמעותיים ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון זה את המיקום שלו....
קרא עוד »
אוק 04, 2019
קייטרינג חלבי, האם מתאים לכל סוג של אירוע?
כל מי שעומד לערוך אירוע מנסה לבדוק מהן האפשרויות מולן הוא עומד. המטרה היא לבחור מבין שלל האפשרויות את...
קרא עוד »
אוק 27, 2019
קורס דיבוב: הכשרת הקול שמאחורי הדמות
תשאלו היום ישראלים רבים מה החלום שלהם מבחינה תעסוקתית והם יגידו לכם כי הם היו רוצים להיות כוכבים...
קרא עוד »
דצמ 16, 2018