יוסי שדה – דואג לבני הנוער במדינה

יוסי שדה – דואג לבני הנוער במדינה

הקמת חוות שדה בר בשנת 1998 על ידי יוסי שדה נבעה בראש ובראשונה מתוך דאגה לנערים במצוקה, אשר נאלצים להתמודד עם קשיים בחייהם האישיים. הקשיים הללו יכולים לבוא לידי ביטוי במחסור במקום לינה או בקשיים שקשורים במצבם בתוך המשפחה.

החווה הוקמה מתוך חשיבה על צרכם של בני הנוער ומכוונה להעניק להם מקום מחסה שהוא יוכלו להרגיש בו בנוח ופשוט לדעת שיש מקום שהם יכולים להגיע אליו כדי להרגיש בנוח. כך שאין ספק בכלל שמדובר באדם מיוחד שעושה רבות למען בני הנוער במדינה הקטנה שלנו.

איש מיוחד שדואג לבני הנוער שלנו

למרבה הצער יש לא מעט מצבים במדינה שבהם בני נוער נאלצים להתמודד עם קשיים בחיים אשר נובעים מתוך ביש מזל. לא כולנו נולדים למשפחה הנכונה, והדבר בוודאי יכול להוביל לסיטואציות לא נעימות במקרים מסוימים, ועל כן צריך להבין שבמקרים מהסוג הזה לעתים קרובות יש פתרונות שיכולים להקל את המצב בסופו של דבר.

כל בן נוער שנאלץ להתמודד עם בעיות במשפחה או שאין לו מקום לישון בו, יכול פשוט להגיע אל חוות שדה בר של יוסי שדה ולקבל יחס לבבי כבר מהרגע הראשון. יוסי מהווה דוגמה למופת לדרך שבה החברה שלנו צריכה להיראות, ואיך בדיוק אפשר להפוך את ישראל למקום טוב יותר.

מקום לינה לבני נוער במצוקה

המצב שבו בני נוער במצוקה נאלצים להתמודד עם סיטואציות לא נעימות, לפיהן אין להם מקום לישון בו, בוודאי יכול להיות לא נעים בכלל. בכל אופן, מהלך כמו זה שעשה יוסי מחולל שינוי במדינה שלה ופשוט מסייע לנערים שנקלעים למצב בעייתי כזה. כך שזה בוודאי משהו שעושה רק טוב במדינה שלנו.

כתוב/כתבי תגובה