אז מה יש לברבי לחדש לנו בשנת 2019

אז מה יש לברבי לחדש לנו בשנת 2019

בובת הברבי נכנסה לחיינו כבר בשנת 1959, שם היא נחשפה לראשונה ביריד צעצועים לילדים בניו יורק. בנות רבות בגילאים צעירים נמשכו מאוד לבובת הברבי, מכיוון שהיא בובה בדמות נערה צעירה ולא ילדה או תינוקות.

כמעט לכל ילדה הייתה בובת ברבי אחת לפחות בילדות אותה היא טיפחה באהבה, סירקה ושרה לה ואף לקחה אותה איתה למקומות שונים בהם בילתה במהלך היום. בובת הברבי הפכה להיות מעין מודל לחיקוי כלפי בנות רבות, כך שלאור ההצלחה הגדולה הוחלט להשיק בובות ברבי בגדלים, צבעים ודמויות שונות.

בובות ברבי בשנת 2019

גם היום ניתן למצוא את בובות הברבי הוותיקות, אך כמובן עם כמה שדרוגים בהתאם לרוח התקופה. הברביות של שנת 2019 לבושות בבגדים מודרניים, ממש כמו שניתן למצוא בחנויות הבגדים.

הברביות משתנות ומתעדכנות כל הזמן בהתאם לאופנה. יש דגמים של בובות המגיעות עם אביזרי אופנה וביגוד הניתנים להחלפה, כך כל אחת יכולה להלביש את בובת הברבי שלה לפי הטרנד של אותה תקופה.

אביזרים נלווים ומדליקים לבובת ברבי

נוסף על אביזרי אופנה וביגוד, ניתן לרכוש גם משחקים ואביזרים נוספים ומדליקים לכל בובת ברבי בנפרד. ניתן למצוא מכוניות מסוגים שונים, ריהוט של חדר שינה, שולחנות אוכל, כלי מטבח ועוד ועוד.

לבנות עם מספר בובות ברבי מומלץ לרכוש גם בית בובות מיוחד בו ניתן לשכן את הבובות, ממש כמו החיים  האמתיים. במשך הזמן ניתן להוסיף לבית הבובות אביזרים וציוד נוסף וכך לשחק שעות רבות במהלך היום לבד וגם עם חברות.

משחקי יצירה לבובת הברבי

חידוש מגניב במיוחד לבובת הברבי הוא האפשרות של עיצוב אישי שניתן להוסיף לכל בובה. קיימת אפשרות לרכישת ערכה מיוחדת של פליימוביל, באמצעותה ניתן להכין בגדים בעיצוב אישי לבובת הברבי האהובה. הערכה כוללת טושים וספריי לצביעת בגדים, וכך לעיצוב וסטיילינג אישי לכל בובה ובובה.

מומלץ לוודא שיש לכל האביזרים הנלווים תו תקן ואת כל האישורים נדרשים, כך שתהיו בטוחים שהחומרים מהם האביזרים עשויים בטיחותיים לילדתכם. במיוחד כאשר מדובר בחומרי צביעה שונים.

כתוב/כתבי תגובה