איזה תרגילים ניתן לבצע עם סט משקולות 50 קילו?

אימון משקולות הוא צורת פעילות גופנית פופולרית המסייעת בבניית מסת שריר וכוח. זה גם עוזר לשפר את הבריאות הכללית ואת רמות הכושר. ניתן לבצע תרגילי הרמת משקולות עם מגוון משקלים שונים. כמה דוגמאות למשקולות אלו הן משקולות, מוטות, קטלבלס או אפילו שקי חול. מספר הסטים והחזרות שמתבצעים עם כל משקל תלוי בתרגיל הנעשה. לדוגמה, בתלתל דו-ראשי מספר הסטים והחזרות יהיה שונה מאשר בלחיצה עילית.

במאמר זה נדון בארבעה תרגילים שניתן לבצע עם סט משקולות 50 קילו. התרגילים נועדו לחזק את השרירים בכתפיים ובגב העליון. בנוסף, הם גם עוזרים לשפר את היציבה ולהפחית מתח.

סט המשקולות יכול לשמש לתרגילים רבים ושונים. הנפוצים שבהם הם לחיצת ספסל, סקוואט ודדליפט. שלושת התרגילים הללו ידועים גם בתור תנועות מורכבות מכיוון שהם מפעילים כמה קבוצות שרירים עיקריות בו זמנית.

דוגמאות נוספות לתרגילים שניתן לבצע עם סט משקולות 50 קילו:

1) לחיצת ספסל

2) לחיצת ספסל בשיפוע

3) זבובי משקולת

4) שכיבות סמיכה

5) סנטרים

זה לא קל למצוא מוטיבציה לעשות משהו שאתה לא רוצה או אוהב לעשות, אבל זה חשוב אם אתה רוצה תוצאות.

תרגילי הרמת משקולות הם דרך נפוצה לשמור על כושר וכושר. זו הסיבה שהם קיימים במשך מאות שנים. אבל עכשיו, יש טרנד חדש שכבש את עולם הכושר בסערה – קרוספיט

קרוספיט הוא סוג של תרגול הרמת משקולות אוניברסליות המשלב התעמלות, הרמת משקולות אולימפית ואימונים קרדיו-וסקולריים. הוא צבר פופולריות בשנים האחרונות בזכות האימונים האינטנסיביים ואימוני הסיבולת שלו בעצימות גבוהה.

אינטנסיביות היא אחד מגורמי המפתח שהופכים את קרוספיט לשונה משיטות הרמת משקולות אחרות. היא מחייבת אתלטים לדחוף את גופם עד הקצה עם תרגילים שונים כמו סקוואט, דדליפט, שכיבות סמיכה בעמידת ידיים, העלאת שרירים ועוד.

 

כתוב/כתבי תגובה