כרטיס סים בינלאומי – וורלד 8

סים בינלאומי הוא כרטיס SIM לרשת סלולרית שניתן להשתמש בו בכל מדינה. זהו סוג של כרטיס SIM המאפשר למשתמש לבצע שיחות ולשלוח הודעות טקסט מכל מקום בעולם. בדרך כלל קל יותר לקנות ולהשתמש בכרטיסי סים רגילים, מכיוון שהוא זול יותר. לאחר מכן תוכל להשתמש בטלפון הנייד בכל מקום שתלך. פתרון מצוין לשם כך הוא סים בינלאומי – וורלד 8, שמלווה אותך בעולם. 

עובדות חשובות על סים בינלאומי – וורלד 8

סים בינלאומי הוא טלפון נייד התומך בכל רשת בעולם. ניתן להשתמש בכרטיס SIM בינלאומי לביצוע שיחות ושליחת הודעות טקסט, אך ניתן להשתמש בו גם לביצוע שיחות נתונים וקוליות. טלפון סלולרי בינלאומי זהה לחלוטין לכרטיס SIM רגיל, אך הוא מגיע עם תמיכה נוספת לרשתות מחוץ לאיחוד האירופי. הוא נועד לאפשר לך לבצע שיחות ולשלוח הודעות טקסט מחוץ לאירופה למדינות אחרות ברחבי העולם, ולהיפך. מתאים גם כדי להשתמש בטלפון הנייד שלך בבריטניה מעבר לים. אתה צריך כרטיס SIM בינלאומי. הסוג הנפוץ ביותר הוא כרטיס 'SIM כפול' המאפשר לך לעבור בין שתי רשתות שונות בלחיצת מתג – אחת מהרשת הביתית שלך ועוד אחת נוספת. 

לצד סים בינלאומי – world8 כדאי לדעת עוד משהו. מה לגבי מודול זהות המנוי הבינלאומי (ISIM) – זו שיטה לזיהוי מנויים של שירותי טלקומוניקציה הניתנים על ידי מפעיל טלקומוניקציה. ISIM משמש בשווקי התקשורת הבינלאומיים, כגון האיחוד האירופי (EU), יפן ואוסטרליה. ה-ISIM מבוסס על טופס סטנדרטי של מספר הזהות של המנוי (SIN) שמונפק על ידי מפעילי טלקומוניקציה למנויים שלהם. ISIMs אינם נמצאים בשימוש בארצות הברית, קנדה, יפן ומדינות אחרות העוקבות אחר מסגרת רגולטורית שונה (למשל, OECD). ה-ISIM משתמש בסדרה של מספרים עוקבים המזהים באופן ייחודי מנוי בודד. רצף חדש מתחיל ב-1 ומתקדם ל-15 ספרות לכל שדה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון ניאגרה סמויה – האם זה יותר יקר
חדר השירותים הוא המקום שבו כבר יש הרבה יותר תשומת לב עבור הבחירה של העיצוב, ונכון להיום זה גם חלל שבו...
קרא עוד »
ספט 23, 2019
הדברת פשפש מיטה – מדוע נכון להזמין אנשי מקצוע
כשאנחנו מתמודדים עם בעיה של מזיקים, חרקים, או כל גורם אחר שיכול להשפיע על איכות ושגרת חיינו, עלינו...
קרא עוד »
אוק 25, 2020
מה זה פרופיל גבס דקורטיבי?
פרופיל גבס דקורטיבי ידוע גם בשמו האחר - קרניז גבס. מדובר על שלד מתכתי שאליו מתחברים לוחות הגבס. הוא...
קרא עוד »
ינו 31, 2022