התקלקל לכם ההליכון? 5 טיפים קצרים לתרגילים טובים בבית

התקלקל לכם ההליכון? 5 טיפים קצרים לתרגילים טובים בבית

פעילות גופנית היא אחד הדברים ההכרחיים והחשובים שמומלץ לבצע באופן קבוע ולא כמו הדעה הרווחת, כי פעילות גופנית ובמיוחד הליכה או ריצה, מיועדת עבור אנשים בעלי עודף משקל. על ידי הקפדה על ביצוע פעילות גופנית ותרגול כושר קבוע, ניתן יהיה ליהנות מהרבה יתרונות בריאותיים כמו שרירים חזקים, גוף חזק ובריא, משקל תקין, מצב רוח ערני וטוב ואף שינה טובה ומבריאה במשך הלילה.

ביצוע תרגילי כושר בבית ללא ציוד

כאמור, מבלי מכשיר הליכה ביתי, לא ניתן לבצע הליכות בתוך הבית. אך כן ניתן לבצע תרגילים רבים אשר אינם מצריכים כל ציוד כושר מקצועי כגון, הרמת משקולות תרגילי כפיפה, אירובי ועוד. עם זאת חשוב לדעת, כי בהיעדר מוטיבציה ורצון אמיתי, לא תצליחו להתמיד בפעילות גופנית ולכן, להלן 5 טיפים שיכולים לסייע באימון ביתי:

  1. מוסיקה – השמעת מוסיקה תוך כדי אימון הוא פקטור חשוב שיכול לתרום הרבה להמשך האימון וזה גם יגרום לכם להתאמן יותר זמן ממה שחשבתם.
  2. מקום קבוע – יש לקבוע מקום קבוע לאימונים ולסלק משם כל דבר שעלול להפריע לכם. כמובן שיש להקפיד שלא יהיו שם חפצים קהים אשר עלולים להוות סכנה בזמן האימון.
  3. רישום ביומן – על מנת שהאימון באמת יהיה קבוע, מומלץ לרשום אותו ביומן כמו כל אחת מהפעולות היומיומיות החשובות שלכם.
  4. סרטונים – ניתן למצוא ביוטיוב אלפי סרטונים של סוגי אימונים שונים ובהתאמה לכל אחד בכל מצב.
  5. ציוד מינימאלי – אימון ללא ציוד עלול לפוך למשעמם, על כן מומלץ לרכוש ציוד מינימאלי לאימון ביתי כמו כדור, משקולו, רצועות TRX ועוד.

מכשיר הליכה ביתי

לאור העובדה כי המודעות לחשיבותה של הפעילות הגופנית הקבועה עלתה בשנים האחרונות, רוכשים הרבה אנשים מכשירי הליכה ביתיים כדי שלא יצטרכו להיות תלויים במזג האוויר על מנת לצאת להליכה או לריצה, אך צריך להקפיד על תחזוקה לאופני כושר והליכונים

כמובן, שכאשר מתגלית תקלה כלשהיא במכשיר ההליכה מומלץ ליצור קשר עם טכנאי הליכונים מומחה כמו יוני טכנאי הליכונים אשר יודע לתקן מכשירי כושר תקולים ותיקון הליכונים הוא יגיע עד לבית ויתקן את המכשיר. כל זאת, על מנת שניתן יהיה לשוב ולהתאמן במהירות האפשרית.

כתוב/כתבי תגובה