כסאות מנהלים מעור – מתי והיכן נקנה כסא מנהלים

כסאות מנהלים מעור – מתי והיכן נקנה כסא מנהלים

בכל מקום עבודה בו יש מנהלים ויש עובדים מן השורה, אנחנו נוכל למצוא שורה של הבדלים ביניהם. זה בא לידי ביטוי לא רק בחלוקת הסמכויות והאחריות שיש למנהלים לעומת העובדים שלהם, אלא זה בא לידי ביטוי גם בסממנים מסוימים. למשל סביר להניח שלמנהלים יהיו כלי רכב מטעם החברה, מה שלא תמיד יהיה לעובדים, וכך גם אמצעים אחרים שהמנהלים יקבלו והעובדים לא. 

אחת הדוגמאות הטובות לכך הם כסאות מנהלים מעור. בעוד העובדים ישתמשו בכיסאות משרד רגילים, סטנדרטיים, הרי שהמנהלים שלהם ייהנו מכיסאות מנהלים איכותיים, מעוצבים יפה, וסביר להניח גם הרבה יותר נוחים לישיבה. 

ההסבר לכך הוא פשוט, מעצם תפקידם, מעמדם בחברה, הם מקבלים זכויות מסוימות שלא כל עובד מקבל, מה עוד שמבחינה כלכלית זה משתלם לעסק, שכן כך הם גורמים למנהל להישאר או למנהלים אחרים להצטרף, וכן הרבה יותר זול לקנות כסא מנהלים של דוראן רהיטים מאשר לקנות עשרות כסאות כאלה לעובדים. 

כיצד בוחרים כסא מנהלים מעור

בשביל לבחור כסא מנהלים מעור, צריך לשים לב למספר פרטים. ראשית, יש לבחון מה סוג החדר בו יושב המנהל ומה הגודל שלו, זאת על מנת שיהיה ניתן לאכלס בתוכו כיסא מנהלים בהתאם למה שמעוניינים לספק לו. 

כמו כן, יש לבחון את המפרט הטכני של הכסא, בין אם זה מבחינת סוג ואיכות העור, הפונקציות שיש לכסא, גודל המושב, גודל המשענת, אילו אופציות קיימות בכסא בשביל לשנות את הגדלים והמבנה והתנוחה של המושב או המשענת ועוד. 

חשוב לבדוק ממה עשוי הכסא, מלבד העור עצמו וכן עד כמה הוא נוח לא רק במובן של מושב ומשענת, אלא גם במובן של ניידות, ידיות ופרטים אחרים. 

 

כתוב/כתבי תגובה