איך לשמור על אורך חיים של הסיגריה האלקטרונית ?

איך לשמור על הסיגריה האלקטרונית
 

סיגריה אלקטרונית מהווה מכשיר חדשני במיוחד למטרת אידוי אלקטרוני, המשמש לצריכה של ניקוטין או חומרים עילים אחרים, בדרך המדמה עישון סיגריה רגילה. כולנו יודעים מה אורך החיים של סיגריה רגילה. אך סיגרייה אלקטרונית מחזיקה הרבה יותר ממספר דקות בודדות. הסיגריה האלקטרונית פועלת באמצעות חשמל המופק על ידי סוללה חשמלית וסליל ייעודי שיוצרים מעגל חשמלי אשר מופעל עם השאיפה מהסיגריה או לחילופין בלחיצת כפתור.

הסיגריה הייחודית והחדשנית נוצרה על מנת לחקות את הסיגריה הרגילה. אך יש כאלה אשר מעדיפים אותה על פני גרסת המקור, ראו באתר https://ismokeplus.co.il.

זמן טעינת הסיגריה האלקטרונית

יש לדאוג לזמן המסויים בו צריך להטעין את הסיגריה האלקטרונית על מנת להאריך את חייה עד הזמן המקסימלי. את מספר השעות תוכלו למצוא על גבי הוראות היצרן, כמו כן תוכלו להתייעץ עימנו בהתאם לסוג ודגם הסיגריה האלקטרונית. 3 או 4 שעות בדרך כלל. אך חשוב לוודא שוב על גבי הוראות היצרן. מדובר בהטענה מלאה, אך תוכלו לטעון גם בין שימושלשימוש בפרקי זמן קצרים יותר.

  • הטענה על בסיס USB – ישנם מספר דגמין מתקדמים אשר ניתן לבצע הטענה על בסיס USB, עם חיבור למחשב שלכם תוך כדי עבודה, או גלישה באינטרנט. החיבורים היום נוחים במיוחד והותאמו במיוחד לקהל המערבי.

מלאו את הנוזל והיו במעקב אחריי הנוזל למילוי לסיגריה אלקטרונית

יש חשיבות גבוהה  להיותו של הנוזל איכותי ומותאם , זאת על מנת שלא יישרף בזמן האידוי ויפגום במכשיר עצמו נזק בלתי הפיך. אנט ממליצים במיוחד על הנוזלים האיכותיים באיכות פרמיום של חברת DREAM וכן חברת DINNER LADY. אצלנו תמצאו את מגוון הטעמים הגדול בישראל בנוזלים האיכותיים ביותר המיובאים מסביב לעולם אליכם במיוחד. בחרנו את הטוב ביותר בעבורכם גם בתחום הקלירומייזרים. המגוון הרחב של נוזלי המילוי שלנו לסיגריה האלקטרונית שלכם מבטיחים שתמצאו את הטעם האהוב עליכם ואת המרקם שאליו אתם הכי מתחברים לחווית עישון יוצאת דופן באיכותה. נוזלי NASTY CUSH MAN הם בקטגוריה של המומלצים שלנו ופופולרים מאוד בקרב הציבור הישראלי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה אנשים אוהבים את העיר אילת
העיר אילת הנמצאת בקצה הדרומי של מדינת ישראל ושוכנת על חופו של הים האדום, מוכרת גם כעיר התיירות של...
קרא עוד »
יונ 07, 2019
ניקוי חלונות – האם שווה להשקיע בחברה מקצועית?
ניקוי חלונות הינו הכרחי לשם שמירה על בריאות הדיירים או העובדים במשרד, וגם כדי לשמור על הרכוש שלכם...
קרא עוד »
אפר 07, 2022
רבקה סגל – הסתכלו על הדרך שלה
כל אחד מכם שיבחר להסתכל על הדרך המרשימה של רבקה סגל והקריירה מלאת ההצלחות יכול לראות כי זוהי אישה...
קרא עוד »
דצמ 12, 2021