איך כותבים ספר ומרווחים כסף

יש אנשים שחולמים להרוויח כסף מכתיבת ספר. הם חושבים שאם הם יעלו על הכתב את ההגיגים שלהם יהיו הרבה מאוד אנשים שירתו לקרוא את הספר ואף ישלמו עליו הרבה כסף. אז האמת היא שזה ממש לא עובד כך וברבים מהמקרים הס]ר לא ממש מצליח לכבוש את לב הקהל. כדי שספר יהפוך להיות רב מכר הוא חייב להיות ייחודי. הוא חייב להיות יוצא דופן והוא חייב להיות כזה שימשוך את הצרכנים להשקיע בספר הזה, לשלם עליו ולקחת אותו הביתה.

אז אנחנו כאן כדי ללמד אתכם איך כותבים ספר וגם להרוויח עליו כסף.

איך הופכים ספר לרב מכר?

אז מה עושה את הספר לכזה שהוא יהיה רב מכר?

  • משקיעים בעיצוב – ישנה חשיבות רבה לכלי אשר בתוכו נמצא התוכן של הספר. ככל שתשקיעו בספר, ככל שתשימו דגש על המראה החיצוני של הספר, תזמינו שירות של גרפיקה ולא תוותרו על כל מה שקשור לנראות של הספר, הספר שלכם יהיה מרשים מאוד, מושך מאוד וכך הוא גם יהיה רב מכר.
  • משקיעים בפרסום – חשוב להשקיע בפרסום מאסיבי של הספר ולא לסמוך על כך שעצם זה שהוא יהיה מונח על מדפי החנויות כבר יגרום לכך שאנשים יבקשו לקנות את הספר.

הפרסום עשוי לגזול נתח מכובד מאוד מהתקציב שאתם מוכנים להשקיע בספר אך זו הדרך היחידה שתוביל אתכם לחשיפה גבוהה של הספר שלכם.

משקיעים בספר – ברור שהדבר העיקרי שיש לתת עליו את הדעת זה התוכן של הספר. לא משנה כמה תשקיעו בעיצוב ולא משנה כמה צשקיעו בפרסום, אם הספר לא יהיה מעניין, לא יהיה ברמה גבוהה ולא יספק מענה ללקוחות הם לא ירצו לשלם על הספר. למידע נוסף אודות הוצאה לאור

כתוב/כתבי תגובה