צילום חינה – למי הכי כדאי לפנות

צילום חינה

האירועים המיוחדים של החיים הם כאלה שאנחנו אוהבים לראות אותם בידי צלם מתועדים. זה מאוד נפוץ לראות כי צלם של אירועים נמצא שם ברקע ובסיוע של ציוד מתקדם לוכד את כל הרגעים הכי יפים שאותם לאחר מכן הוא מעבד לכדי סרט ואלבומים.

אחד מן האירועים שלא רואים בכל פעם בה זוגות מתחתנים הוא טקס החינה, כאשר את הטקס הזה פחות ופחות זוגות מעדיפים לערוך, אבל כשאר דבר זה מתרחש זו בהחלט סיבה טובה להביא צלם למקום כדי שיתעד ויפיק צילומים של טקס ייחודי שמגיע מיוצאי עדות המזרח ומאופיין ברגעים מאוד מרגשים שמחברים בין העבר לבין ההווה שבו כולם נכון לרגע זה נמצאים.

>>> בדקו צלם מגנטים לאירועי חינה שלא שוכחים!

מהו אירוע חינה

אירוע חינה הוא מעין טקס אשר המקור שלו הוא בארצות הגולה, בעיקר אלה של יוצאי עדות המזרח. באירוע הזה נוהגים לחגוג את הימים המועטים שלפני החתונה עם תלבושות מיוחדות שאיתן מלבישים גם את החתן לעתיד וגם את הכלה. לרוב יהיו גם מאכלים מיוחדים של העדה שנעשים בעבודת יד במיוחד עבור האירוע וישנם גם קטעי שירה מסורתיים ונושנים אשר מאפיינים את החגיגה. הטקס נקרא כך בשל העובדה כי ישנה חינה שהיא סוג של משחה אשר אותה מורחים על היד של החתן והכלה ואיתה מברכים את שני אלה לקראת יום חתונתם.

יודעים לצלם אירוע כזה

מה שצריכים לוודא כאשר רוצים לערוך אירוע חינה הוא גם לבצע את התיעוד הכי יפה בטקס מסורתי שרק הולך לו ומתמעט. פחות אנשים כבר עורכים את הטקס המסורתי, וכאשר דבר כזה קורה בהחלט זו סיבה נהדרת להביא צלם אירועים שיודע לתעד כאלה סוגים של אירועים.

הדגש כאן הוא על הטקס ועל הבגדים המיוחדים. יש מקומות שבהם ישנם גם ריקודים מסורתיים שאותם בהחלט כדאי ללכוד בעדשה של המצלמה לזמנים מאוחרים שבהם נזכרים בכל אלה. העדיפות תהיה להביא צלם אירועים שיש לו ניסיון בצילום טקסי חינה, כדי שכל רגע חשוב לא יתפספס, והצלם כבר ידע מראש אלו תמונות הכי חשובות באירוע שכזה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניקוי חלונות – האם שווה להשקיע בחברה מקצועית?
ניקוי חלונות הינו הכרחי לשם שמירה על בריאות הדיירים או העובדים במשרד, וגם כדי לשמור על הרכוש שלכם...
קרא עוד »
אפר 07, 2022
יום הולדת סטיילינג לילדות – הפעלה באופנה לנערות ואמהות
אם אתם מתקשים לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בשבילכם כאשר מדובר על תכנון של יום הולדת לילדה, אז יהיה כדאי...
קרא עוד »
מרץ 11, 2019
רישיון לאופנוע ים לגברים – לשם מה צריך אותו?
כל בחור צעיר אשר מעוניין ליהנות מהחיים, לחוות אותם בצורה מלאה, כמו שרואים בסרטים, סדרות טלוויזיה או...
קרא עוד »
אפר 18, 2021