בת מצווה יוקרתית – קווים לדמותה

בת מצווה יוקרתית – קווים לדמותה

היום הגדול הגיע, יום הולדתה ה-12 של הילדה הקטנה שלכם, היום בו היא נעשית בת מצווה ומקבלת עליה עול מצוות. מלבד ההתרגשות הגדולה שאופפת את כולם, יש לציין את היום הזה באירוע מיוחד וגדול ולכן, משקיעים בו מחשבה רבה, תכנון ארוך ולרוב גם הרבה כסף.

מכיוון שמדובר באירוע של פעם בחיים, מוזמנים אליו בני המשפחה וחברי של ילדת בת המצווה. את האירוע מקיימים במקום יוקרתי של מועדון לבת מצווה, שולחים הזמנות מפוארות ומתכננים תוכנייה עשירה שכוללת מגוון אטרקציות והפעלות כאשר בשיאה, מקרינים את המצגת שבה שרה הילדה את שיר בת המצווה שלה.

בת מצווה יוקרתית – הפקת האירוע

דבר ראשון, חשוב לדעת, כי אירוע יוקרתי אינו דווקא זה ששפכו עליו הרבה מאוד כסף. ניתן לחגוג את היום המיוחד בצורה חסכונית מבלי שהחגיגה תיפול ולו במעט מאירועי מצווה נוצצים אחרים. קיימים כיום הרבה מקומות שמלבד היותם מתאימים במיוחד למסיבות בת מצווה, הם נותנים שירות זול בהרבה ממקומות אחרים שאינם כה מיומנים באירועים כאלה אך גובים מחירים בשמים.

מלבד זאת, חשוב לשמוע מנערת המצווה באיזה סדר גודל היא מעוניינת לחגוג את היום שלה. ישנן ילדות רבות שאינן מעוניינות בחגיגה גדולה באולם ענק ומעדיפות לחגוג את האירוע שלהן במסגרת מצומצמת ובהשתתפות של בני המשפחה הקרובה וחברי הכיתה ובמקום קטן ושקט כגון בפארק או במועדון.

בת מצווה יוקרתית – מה היא כוללת

אירוע בת מצווה יוקרתית מתחיל כמובן בכניסתה של כלת המצווה על השטיח האדום, אך כמובן אסור לשכוח שזה לא הכול ויש לתכנן מה עוד יכלול האירוע. מומלץ להתייעץ עם צוות המקום, לשבת איתם ולשמוע מה הם מציעים לכלול באירוע על מנת שהוא יהיה מושלם.

ברוב המקומות מציעים חבילות אירוע בסיסיות שכוללות תקליטן, צלם מקצועי, הסעות לאורחים, דוכני מזון ועוד. ניתן כמובן לשדרג ולהרחיב את חבילת האירוע הבסיסית ולהוסיף עליה אטרקציות שונות, מופעי אש וזיקוקים, הפקת קליפ בת מצווה מיוחד ועוד.

חשוב מאוד לא לשכוח את העיקר, שזה הנערה בת המצווה. כל נערה חלמה לא פעם כיצד תיראה החגיגה שלה ולכן, יש להתחשב בדעותיה וברצונותיה כאשר מדובר במסיבת בת המצווה שלה.

כתוב/כתבי תגובה