מתכון לעוגת שוקולד הורסת

מתכון לעוגת שוקולד הורסת

עוגת שוקולד, מי לא מכיר? כולם מכירים ולא רק מכירים, אלא אוהבים. זה טעם קלאסי שנעים לכולם בפה ולכן, עוגת שוקולד יכולה לבוא בהמון מרקמים שונים, טעמים שונים, בתוספת קרם ובלי, הכול יהיה תלוי במתכון שתבחרו.

אולם, צריך להודות שעוגות שוקולד טעימות באמת ברמה גבוהה לא טעמתם הרבה פעמים, פשוט כי מאוד קשה להכין אותם. המתכון יהיה בדרך כלל יותר מסובך, דורש חומרים יותר יקרים ואופן ההכנה צריך להיות מדויק, אבל זה שווה. 

במאמר הבא נראה לכם כמה כללי אצבע שיעזרו לכם ליצור את עוגת השוקולד הטובה ביותר שאכלתם אי פעם. אז, המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מתכון לעוגת שוקולד הורסת:

עוגת שוקולד מתאפיינת כמובן, בשוקולד. זהו המרכיב העיקרי שלה והטעם המרכזי שנחוש בפה, כאשר נטעם את העוגה. 

חשוב להבין שבגלל שהשוקולד הוא מרכזי בעוגה, לכן, ככל שהוא יהיה יותר איכותי העוגה תצא טוב יותר. לכן, צפו להבדל גדול כאשר אתם משתמשים בשוקולד מריר רגיל לבין אם אתם משתמשים בשוקולד מריר שמכיל מעל 60% קקאו. 

אמנם אלו חבילות יותר יקרות, אולם הם מוציאות עוגות טעימות יותר וגם, יותר אותנטיות. זהו שוקולד אמיתי. 

טעות שהרבה אנשים עושים כשהם מכינים עוגת שוקולד זה לבחוש את העיסה יותר מידי לפני ההכנסה לתנור. מה שקורה כתוצאה מזה זה שהעוגה מקבלת מרקם לא טוב, ובסוף, אחרי האפייה העוגה יוצאת צפופה ולא אוורירית. 

בנוסף, חשוב להקפיד על אפייה מדויקת לעוגה. חום גבוה מידי ייבש את העוגה. חום נמוך מידי יגרום לה להישאר רטובה מבפנים. עליכם לאפות את העוגה בצורה עדינה ולהשגיח כל הזמן האם היא כבר מוכנה כדי שלא תתייבש אפילו דקה אחת יותר בתנור.  מידע נוסף באתר https://metukimil.co.il/

כתוב/כתבי תגובה