ניהול מועדון לקוחות אפקטיבי – ככה תעשו את זה נכון

ניהול מועדון לקוחות

מועדון הלקוחות הוא הלב של העסק שלנו, זה המקור להזרמת לקוחות בתקופות חלשות על ידי שליחת הודעות לחברי המועדון על מבצעים. כדי להפיק את מירב הפוטנציאל ממועדון הלקוחות, חשוב לנהל אותו נכון. אנחנו רוצים שאורך חיי הלקוח כחבר פעיל במועדון הלקוחות שלנו יהיה ארוך, לאורך שנים רבות. אנחנו רוצים שבעזרת ניהול אפקטיבי של מועדון הלקוחות שלנו נכניס לעסק מכירות על בסיס קבוע, וכדאי גם ליצור אירועי מכירות מיוחדים כדי להגדיל את המכירות מידי פעם באופן דרסטי.

אז איך לנהל את מועדון הלקוחות בצורה האפקטיבית ביותר?

כדי שאורך חיי הלקוח כחבר במועדון הלקוחות שלנו יהיה הארוך ביותר שניתן, אנחנו צריכים לתת לו ערך על בסיס קבוע. אירועים מיוחדים לחברי מועדון הלקוחות בלבד זו דרך נהדרת ליצור ללקוחות הרגשה שהם חברים במשהו שווה ערך, סגור ותוך כדי באירועים המיוחדים ניתן לערוך מכירות במבצעים מיוחדים כדי להגדיל את המכירות. חשוב שיהיו לכם כמה שיותר פרטים על כל לקוח, למשל תאריך הלידה המדויק שלו, כך ניתן פעם בשנה לשלוח לו קופון מיוחד לרגל יום הולדתו, להביא אותו לבקר בעסק כדי לנצל את ההטבה, לקבל הרגש טובה וגם לקנות עוד דברים "על הדרך". כאשר עוקבים אחרי הרכישות של כל לקוח בנפרד, ניתן בצורה אוטומטית לחלוטין לשלוח לחברי מועדון הלקוחות הצעות וקופונים למוצרים המותאמים במיוחד להם על פי רכישות העבר שלהם, כמו שנעשה דרך אתר https://www.style.co.il/.

איך ניתן לנהל את מועדון הלקוחות כך שיגדל?

כאשר אנחנו נותנים הטבות מיוחדות לחברי מועדון הלקוחות שלנו, אנחנו רוצים שזה יהיה חשוף לכלל ציבור הלקוחות, כך שאם למשל אנחנו עושים אירוע מכירות מיוחד לחברי מועדון הלקוחות שלנו בלבד, כדאי לכתוב על כך באתר שלנו, בעמוד הפייסבוק העסקי ובסניפי העסק עצמם. בצורה כזו חברי מועדון הלקוחות הפוטנציאלים יחשפו לערך הגדול אותו מקבלים חברי המועדון הקיימים ויקבלו טעימה כמה החברות במועדון הלקוחות שלנו משתלמת. ניתן גם להשתמש בשיווק מפה לאוזן על ידי מתן תגמול לחברי מועדון קיימים על הפניית מכריהם להצטרפות למועדון הלקוחות שלנו.

עוד מידע תמצאו באתר https://www.style.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החתונה שלי על הים
תראו לי זוג אחד שהחתונה שלו לא חשובה לו ואתן לכם מיליון דולר. טוב אולי קיים זוג אחד כזה אך אתם מבינים...
קרא עוד »
אוק 31, 2018
היכן לא נשתמש בהדברה אורגנית?
הדברה אורגנית מתבססת על חומרים ידידותיים לסביבה ותכשירים שפותחו כתוצאה משימוש בהם אבל אינה אפקטיבית...
קרא עוד »
ספט 25, 2019
5 דרכים להנציח את הנפטר
המאמר באדיבות חבד שופ אין ספק כי כאשר אדם קרוב אלינו נפטר אנו רוצים למצוא דרך להנציח את זכרו ולציין...
קרא עוד »
יול 24, 2019