ניתוח מתיחת בטן – איך לשמור על בטן שטוחה?

ניתוח מתיחת בטן

לאחר דיאטה משמעותית מגלה כל אחד כי הוא חלם להגיע למצב בו הבטן שטוחה ומתוחה, אבל בפועל המצב לגמרי לא כזה. רחוק מכך. כי הבטן שהייתה נפוחה אבדה חלק משמעותי מממדיה, מה שגורם לכך שהעור יהיה תלוי, והעודפים יעיקו על המראה ועל ההרגשה שלכם. מסיבה זו יופנו אנשים בשלב זה לניתוח מתיחת בטן למדו אודותיו. מדובר על טיפול כירורגי לכל דבר, אם כי הוא מוגדר כטיפול אסתטי, שכן אין לו כל מטרה רפואית או בריאותית, כי אם מטרה של אסתטיקה ומראה.

על הניתוח ועל ההמלצות

לאחר שבחרתם את הגורם המטפל ואת המקום בו ייערך הניתוח, תקבלו מידע רב לגבי הניתוח אותו אתם עומדים לעבור. לצד כל הפרטים בעניין ההכנות לניתוח תקבלו גם הנחיות באשר לטיפול בעצמכם לאחר הניתוח. שימו לב כי מדובר על פרטים חשובים שיש להם משמעות על התוצאות של הניתוח. ואם מבצעים פעולה כירורגית חשוב כל כך לשמור על התוצאות ולוודא כי אתם עושים הכול כדי ליהנות מתוצאות נפלאות. אם כן שימו לב להנחיות הרפואיות, והקפידו ליישם אותן. וזאת כדי שתצליחו לשמור על בטן שטוחה לאחר הניתוח.

כך תשמרו על בטן שטוחה

  • לאחר הניתוח ימליץ לכם הרופא המטפל על שימוש בחגורת בטן, ראו בלינק. חגורה זו נועדה לעצב את הבטן לאחר הניתוח ולתת לה את המראה והמבנה הטבעיים שלה. חשוב מאוד לציית להנחיה זו, ולהצטייד עם חגורת בטן איכותית ומתאימה להנחיות. כמו כן יש להשתמש בחגורה לאורך תקופה מסוימת כפי שהמטפל ינחה אתכם. כך אתם מבטיחים כי הבטן תעוצב במבנה הרצוי, והיא תראה נפלא.
  • לאחר דיאטה משמעותית והפחתה רצינית במשקל חשוב מאוד לשמור על התוצאות. וזה אומר שעליכם לקחת כעת אחריות מלאה על האכילה שלכם, ולהימנע ככל האפשר מעלייה נוספת במשקל. אמנם אנשים רבים עולים לאחר דיאטה במשקל, אך אסור שזה יקרה לכם. אחרי תקופה ממושכת של דיאטה וניתוח – קחו אחריות ודאגו לתזונה מאוזנת ונכונה.
  • פעילות גופנית היא מרכיב משמעותי מאיכות החיים שלנו. וזה משמעותי גם לבטן שלנו כמובן. התעמלו כיאות ותיהנו מבטן שטוחה.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הדברת פשפש מיטה – מדוע נכון להזמין אנשי מקצוע
כשאנחנו מתמודדים עם בעיה של מזיקים, חרקים, או כל גורם אחר שיכול להשפיע על איכות ושגרת חיינו, עלינו...
קרא עוד »
אוק 25, 2020
מה חשוב לדעת לפני רכישת מצבר?
המצבר הוא אחד החלקים היותר מאתגרים בכלי הרכב שלנו. הוא אינו מאריך ימים, צובר נזקים ומצריך טיפול. ולא...
קרא עוד »
ספט 08, 2019
קייטרינג חלבי ברמה גבוהה – איפה זה נמדד
הזמנה של שירות של חברת קייטרינג הוא אינו דבר פשוט בעולם שבו רמת התחרות גבוהה ויש מבחר רחב של שירותי...
קרא עוד »
אפר 22, 2020