חובבי בשר? כך תעשו את זה נכון

חובבי בשר? כך תעשו את זה נכון

אתם מסוג האנשים שלא הולכים עד למסעדה כדי לאכול סטייק טוב. אתם מאלה שבוחרים את הנתח הטוב ביותר ויודעים בדיוק איך לעשות אותו בבית לפי המידות שאתם אוהבים, מכינים את התוספת האהובה עליכם ומתענגים על כל ביס. אבל עם כל האהבה שלכם לבשר, איך אתם באמת יודעים שבחרתם בנתח הטוב ביותר? גם אם מדובר בקצב שאליו אתם הולכים שנים, אין תחליף לידע אישי. ולכן, כדאי שתלמדו קצת על מה שאתם מבשלים.

יודעים איך אתם אוהבים את הבשר שלכם? בואו תראו איך לעשות את זה באמת נכון

כדי להכיר בשר, לרדת לשורש האנטומיה ולדעת בדיוק איזה חלק מתאים לאיזה סוג בישול, אתם תהיו חייבים ללמוד על הבשר, כל חלק לגופו לפי הבשר איתו אתם עובדים. כאשר מכירים את הבשר על כל חלקיו, זה יעזור לכם רבות בתבשילים שאתם כבר מכירים ומכינים בעצמכם ויותר טוב, יכיר לכם תבשילים חדשים עם סוגי בשר שלא התנסיתם בהם עוד מעולם.

אם אתם מוצאים את עצמכם מטיילים ברחבי הארץ ועוברים בין מסעדות הבשר השונות, ודאי יצא לכם להכיר סוגים שונים של בשר ובטח גם לטעום אותם, אך היכרות אמיתית ובחירה נכונה תתעלה תמיד על כל בחירה או המלצה של מלצר. מידת העשייה הנכונה, בחירת הנתח הנכון וכל שאר הפרמטרים של הבשר יוכלו להעלות אתכם לשלב הבא של חובבות הבשר שלכם ותוכלו אף להתחיל לחלום על מקום משלכם. בין אם אטליז ובין אם מסעדת בשר.

הלימודים על סוגי הבשר ממש לא צריכים להיות עבודה קשה. להיפך, ללמוד על מה שאתם אוהבים יכול להצית בכם עוד יותר את האהבה לכך. ישנם קורסים המתמקדים אך ורק בבשר כמו קורס קצבות  ובכל הקשור לו ואם תרצו, גם יעזרו לכם לפתח את עצמכם ברמה המקצועית והעסקית ואולי באמת תמצאו את עצמכם פותחים מקום לגמרי משלכם, עוסקים בדבר שהתחיל באהבה לטעם ולגמרי הפך לחלק חשוב בחיים שלכם.

בטח כבר הבנתם את מה שבאנו להגיד,

אם אתם רוצים להכיר את הבשר שאתם אוכלים, למה שלא תלמדו עליו?

למידע על קורס בישול בצפון, לחצו כאן

כתוב/כתבי תגובה