5 טיפים שיעזרו לכם לקבל משרה בסייבר

סיימם לימודים ואתם (או אתן) רוצים לקבל סוף כל סוף את המשרה שאתם כל כך רוצים? אם אתם מחפשים משרה בסייבר, קבלו 5 טיפים שיעזרו לקבל להתברג. 

בדקו שיש לכם את הידע 

לא כל המשרות זהות ולכן, לפני שאתם שולחים קורות חיים למעסיק כדי להתקבל, שימו לב שיש לכם באמת את כל הידע הנדרש. במידה ואתם מזהים משרה בסייבר שדורשת מכם הכשרה נוספת, נסו לבדוק אם יש לכם את הזמן להצטרף לקורס מתאים. אם סוג המשרה הזה הוא חלק ממגמה אמיתית, הכשרה נוספת שווה את הזמן והכסף שלכם. לקריאה בנושא הסבה להייטק

פנו אך ורק למשרות רלוונטיות לכם 

תחומי ההתמחות בסייבר מגוונים מאוד. מומלץ להישאר ממוקדים. כלומר, אם אתם מזהים משרה בסייבר שממש לא רלוונטית לכם, עברו הלאה. התמקדו במשרות התואמות את היכולות והניסיון הנוכחי שלכם. 

בצעו חיפוש דרך מקורות מגוונים

מלבד התמקדות במעסיקים ובמשרות מתאימות, אל תשכחו כל הזמן להמשיך ולחפש. חפשו דרך מקורות מגוונים. שוחחו עם חברים בתחום, פנו דרך פייסבוק, לינקדאין ובכל דרך מקובלת אחרת. ככל שתפנו ליותר משרות מתאימות, כך תאיישו משרה מתאימה מהר יותר. 

התאימו נכון את קורות החיים שלכם לסוג המשרה  

אם אתם שולחים קורות חיים למשרות מסוגים שונים, התאימו את קורות החיים. אל תעמיסו מידע מיותר והיו ממוקדים. מאוד יעזור להכין כמה תבניות של קורות חיים, כך שתוכלו לבצע התאמות קטנות לפי הצורך. 

פנו באופן יזום למעסיקים פוטנציאליים 

אם שמעתם על מעסיק שעשוי לגייס אנשיי סייבר, אל תהססו לפנות אפילו אם לא מצאתם משרה מסוימת. מי שמגדיל ראש בזמן חיפוש עבודה, עשוי לקצור את הפירות מהר יותר. מידע נוסף באתר https://see-security.com/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול מועדון לקוחות אפקטיבי – ככה תעשו את זה נכון
מועדון הלקוחות הוא הלב של העסק שלנו, זה המקור להזרמת לקוחות בתקופות חלשות על ידי שליחת הודעות לחברי...
קרא עוד »
ינו 05, 2019
אילו שירותים אינסטלטור חירום לא יספק לכם
קול בעבוע מים מעיר אתכם באמצע הלילה. אתם מורידים רגל מהמיטה, רגל שנייה,  אבל לא, הרגל שלכם לא נוגעת...
קרא עוד »
מאי 31, 2021
חטיפים לכלבים
מזון לכלבים הוא סוג של מזון המורכב בדרך כלל ממתכון מבוסס בשר לכלבים. מזון לכלבים מיוצר בדרך כלל בצורה...
קרא עוד »
פבר 09, 2023