שיעורי תיפוף לבד או שיעורים עם מורה מקצועי

שיעורי תיפוף לבד או שיעורים עם מורה מקצועי

היום בעיקר לאחר שישנם שיעורי רבים ביוטיוב, וניתן ללמד לבד כל כלי שבו תחפצו ניתן לראות כי תלמידי רבים לומדים תיפוף בעזרת האינטרנט. יש לציין כי שיעורי תיפוף הינם יקרים מאד, וכן תלוי עד כמה המורה שמלמד הוא בעל שם. ישנם שחושבים כי דווקא מורה פרטי לתופים כמו באתר זה ילמד אותם ויחדש להם מידע שהם לא ידעו. גם אדם שחושב שהוא טוב צריך מורה פרטי, כי מורה פרטי יכול ללמד אותך איך לנגן נכון בתופים שהם כלי, שבדרך כלל קשה מאד לנגן אתו. לאור נגני התופים הרבים שחלקם כלל לא למדו את המקצוע בוודאי בדרך מסודרת נשאלת השאלה,

האם כדאי ללמוד תופים לבד או מורה פרטי?

לשאלה זו יש תשובה אחת, לא חייבים ללמוד עם מורה מקצועי תופים, אך לימוד על ידי מורה מקצועי יכול לעזור לך בהמשך. שיעורים פרטיים מאז ומתמיד שימשו להגדלת הביטחון העצמי ולהגברת הלמידה וגם את יכולת ההקשבה גם אם אתה חושב שאתה מנגן היטב. שיעורים פרטיים בתיפוף יעזרו לך להבין את הטעויות שלך בנגינה דבר שלימוד בעצמך אינך יכול לעשות.

כפי שניתן לומר האינטרנט מכיל מידע רב, וניתן למצוא שיעורים פרטיים בו, שמנחים את הלומד בקצב איטי. היתרון בשיעורי תיפוף באינטרנט שניתן לדלג עליהם, ולהתמקד בחולשות, מצד שני לשיעורים פרטיים ניתן לדבר על הדברים החשובים ולהתמקד על הבעיות בניגון בתופים.

אם כך ניתן לומר, שאין תשובה סופית, האם כדאי ללמוד עם מורה פרטי? אם אתה אדם יצירתי מאוד, הלומד הכל בקלות, אתה צריך שיעורים פרטיים בתיפוף, כדי לראות האם אתה מנגן נכון ואילו יחד עם זאת למרות העלות הגבוהה של שיעורי התיפוף, כדאי ללמוד שיעורים על ידי מורה מקצועי לשם שיפור וקידום הידע.

לכן לכל תלמיד יתאים את סוג השיעור המתאים, ישנם אלו שיעדיפו ללמוד לבד, ולא באופן פרטני, לכן כפי שראיתם אין הוכחה מוחלטת.

התאמת השיעור מתבצעת לפי החלטות התלמיד בלבד, יתכן שאותו תלמיד ירצה ללמוד בשיעור פרטי ויתכן שיעדיף לבד.

קראו באותו נושא גם את המידע שבלינק https://www.limudnaim.co.il/מורה-פרטי/מוסיקה-גיטרה/

כתוב/כתבי תגובה