לא רק המיקום קובע, גם הסביבה קובעת

צימר לחרדים

לקראת יציאה לחופש, או נופש כמו שאחרים קוראים לזה, המשקל הגדול שניתן הוא על מיקומו של הצימר, ואם מחפשים צימר לחרדים אז גם על דרכי ההגעה עם דגש חזק על תחבורה ציבורית.

קיומה של תחבורה ציבורית זמינה ליישוב או לא, יכולה להיות ההכרעה האם החזקת הצימר כלכלית או לא, ככל ואנו מייעדים את הצימר לחרדים.

ניתן לומר כי בניגוד למגזר הכללי בציבור החרדי רכב משפחתי נפוץ פחות באופן משמעותי, כאשר אחרים גם רואים ברכב משפחתי מותרות.

ההתניידות ממקום למקום מסתמכת בעיקר על תחבורה ציבורית, ולעתים מוניות.

בדרך כלל צימר המרוחק מתחבורה ציבורית זמינה, ימנע מרוב משפחות חרדיות את האפשרות להגיע אליה.

בעלי צימרים רבים מנסים להתגבר על הקושי, ומציעים לאורחים הנופשים במקום איסוף לצימר מכניסת היישוב או צומת קרובה, בה התחבורה הציבורית זמינה יותר.

זהו צעד שמוכר בעיקר אצל בעלי צימרים לחרדים, אבל לא רק, היא עשוייה להיות נצרכת בכל מקרה כאשר המארח רוצה שהאורחים ימצאו את המקום בקלות, אלא שבמקרה כזה לא יהיה צורך בהקפצה, ויספיק שיתוף מיקום או ליווי לרכב המשפחתי.

למה גם הסביבה חשובה?

כשמדברים על סביבת הצימר זה יכול להישמע על שכנים, בתי כנסת או אולי דברים דומים, בייחוד כשהנושא הוא חיפוש צימרים שמתאימים לחרדים.

אבל זה נתון מאוד חלקי, בסוף גם החרדי שמחפש צימר, דירת נופש, או וילה לנופש משפחתי יש לו עוד מעט דרישות בדיוק כמו לאיש מהמגזר הכללי שמחפש צימר ואולי אפילו חלק מהדברים תופסים יותר בציבור החרדי, מאשר במגזר הכללי והדתי.

צימר הוא מקום בו ניתן לישון, לאכול, ולבלות מעט, צימרים עם בריכה נותן ערך מוסף משמעותי כאשר ניתן לבלות עוד זמן רב בצימר, אבל עדיין הצימר הוא לא מקום לשהות של כמה ימים ללא אפשרות יציאה, קיומם של פארקים ומסלולים בסביבה הם הערך החשוב ביותר לבחירת מיקום הצימר, בייחוד למשפחות חרדיות עם ילדים שפארק לילדים הוא אחד הדברים החשובים ביותר.

לא ניתן לשהות בצימר עם ילד ללא אפשרות לצאת לאוויר ולמרחב לשחק, יותר מדי זמן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גמילה מכל מיני דברים בשיטת מיינדשיפט
בעולם מלא בחומרים רבים שיכולים להיות להם השפעות ממכרות או מזיקות על הרווחה שלנו, המסע של גמילה מדברים...
קרא עוד »
יונ 23, 2023
למי מתאים רוקט פוקט?
בעולם שיש בו מגוון אביזרי מין, הפך נפוץ במיוחד מוצר בשם רוקט פוקט, הלוא הוא ויברטור קטן ושובב עם מצבי...
קרא עוד »
ספט 10, 2021
סוגי סלטים
משתעממים מהסלטים הרגילים שלכם? כל פעם אותו דבר? מלפפונים, עגבניות, פלפל, פטריות... מצאנו עבורכם מתכונים...
קרא עוד »
אפר 13, 2021