מוצרי יוגה ופילאטיס – זה מה שאתם חייבים שיהיה לכם

מוצרי יוגה ופילאטיס – זה מה שאתם חייבים שיהיה לכם

יוגה ופילאטיס הן בין ענפי הספורט שאתם יכולים ליישם בכל מקום בכל זמן, בלי מכשירים ואביזרים, אבל כשיש לכם את האביזרים הנכונים, מוצרי יוגה ופילאטיס מותאמים במיוחד, אתם יכולים להגביר את האפקטיביות של האימון, לדייק את התנועות שלכם ובעיקר – להנות יותר!

 

גומיות התנגדות

גומיות אימון התנגדות משמשות למגוון ענפי ספורט אבל משפרות לאין ערוך גם את האפקטיביות של אימוני יוגה ופילאטיס. הן מגבירות את ההתנגדות, מכריחות את השרירים להתאמץ יותר ומספקות תוצאות מהירות בזמן קצר יותר.

 

מזרן יוגה – מזרן פילאטיס

אם אתם כבר מתאמנים על הרצפה – תעשו את זה כמו שצריך. מזרן יוגה, או מזרן פילאטיס איכותי (כאן תוכלו למצוא אביזרי יוגה ופילאטיס), שומר על הבטיחות שלכם, מקל על ביצוע תנוחות מסובכות ומספק לכם אימון נוח יותר, שתהנו ממנו יותר.

 

טבעת פילאטיס – פיזיקל

טבעת פילאטיס משמשת במידה רבה מאוד ליצירת התנגדות נוספת על השרירים, אבל המטרה המקורית שלה היא לעזור לכם להתחבר למרכז הכוח של הגוף, לדייק את עבודת השרירים ולתת לכם משוב מיידי על פעולה נכונה או לא נכונה של שרירי הבטן ושרירים המקרבים.

 

גלגל יוגה

גלגל יוגה מקצועי TPE השימוש בגלגל היוגה מהנה, מפתח איזון, כוח, גמישות ושחרור. הגלגל מאפשר תמיכה בתנוחות מאתגרות ומוסיף יצירתיות לתרגול היוגה שלך. מיועד למתרגלים מתחילים ומתקדמים.

 

משקולות לרגליים או משקולות לידיים

משקולות ארגונומיות, מושלמות לכל סוג של אימון. מתלבשות על הקרסול, או על פרק כף היד – כמו צמיד ממש. עטופות בריפוד נוח ורך, אבל כבדות מספיק, כדי להגביר את האפקטיביות של כל אימון ולתת לכם תוצאות מהירות בזמן קצר יחסית.

 

לסיכום, מוצרי יוגה ופילאטיס נוספים מחכים לכם בחנות שלנו. כנסו עכשיו לחדש את המלאי שישפר לכם את האימון!

כתוב/כתבי תגובה