סדנאות להכרת חגי ישראל – היתרונות שבלימוד המסורת דרך סדנאות

סדנאות להכרת חגי ישראל – היתרונות שבלימוד המסורת דרך סדנאות

היכרות המסורת הינה דבר על ערך רב. במיוחד אם החיים לא משלבים אותם באופן שגרתי. במיוחד נכון הדבר כאשר מתקרבים חגי ישראל, ואנחנו רוצים להנגיש לילדים את המידע קרוב ככל האפשר. אם חשבתם שזה חייב להתבצע כשיעורים כבדים או הרצאות מכבידות, טעות חמורה בידכם. אפשר גם אפשר להעביר את הידע ולהטמיע את המושגים בצורה נעימה ואטרקטיבית יותר. אין כמו סדנאות להכרת חגי ישראל. סדנאות מלאות בהנאה ועשייה, ולצידן רכישת ידע חשוב וערכי.

מהן סדנאות להכרת חגי ישראל?

סדנאות להכרת חגי ישראל אלו סדנאות שבהן יוצרים אביזרים שיש להם זיקה לחגים. לדוגמה, יצירת מארז למשלוח מנות לקראת חג הפורים, יצירת שופר לקראת חגי תשרי, חנוכיה לקראת חג החנוכה וכן הלאה. הסדנאות הללו מונחות על ידי מדריכים מקצועיים שיודעים איך עובדים עם ילדים, וכיצד משלבים במהלך היצירה והעשייה הטכנית המון ידע ואווירה של החג המדובר. כך הילדים שואפים אל תוך הריאות שלהם את האווירה ואת הרוח המתאימים, והם קונים לעצמם פינה מיוחדת לחג שעומד על הפרק.

למתי מתאימות הסדנאות?

סדנאות להכרת חגי ישראל בניהם ניתן למצוא  סדנאות לפורים לילדים אשר יכולות להתאים למגוון הזדמנויות. למעשה לכל חודשי השנה ניתן להתאים סדנאות. וזאת בהתאם לגיל הילדים שמשתתפים בסדנה, לפי אורך הסדנה הרצויה וגם בהתייחס לתקציב. תמיד ישלבו הסדנאות ידע רב בנושא החג, החודש או העיתוי. וכן היכרות עם טכניקות מיוחדות ועשייה שיש בה ממש. כך שעם תום הפעילות הילדים יוצאים כאשר בידיהם תוצר ממשי ושימושי שהם ייצרו בכוחות עצמם. אין ספק שסדנאות להכרת חגי ישראל אלו סדנאות מבוקשות ומומלצות שיכולות להיות הדבר הנכון במגוון הזדמנויות. כדאי להכיר ולהתרשם משפע של סדנאות מרתקות.

כתוב/כתבי תגובה