צמידי נשים – אז מה הסגנון שלך?

צמידי נשים – אז מה הסגנון שלך?

בחירת תכשיט נכונה תמיד תהיה טובה יותר אם תגדירי את הסגנון שמתאים לך. לפני שאת מסתכלת בקטלוג של צמידי נשים, קופצת לחנות או לדוכן האהובים עלייך או מחפשת פה ישירות באתר, היעזרי בכללים הבאים כדי לדעת מהו הסגנון שלך. 

הסגנון הקלאסי הנקי 

הסגנון הראשון שעליו נדבר הינו הסגנון הקלאסי הנקי. צמידי נשים מהסוג הזה הולכים על בטוח. הם מביאים לידי ביטוי את היופי העל זמני, בלי לשחק משחקים. הם לא צריכים יותר מדי שיבוצים או תוספות של תליונים. 

הסגנון עם הכדורים 

אם הסגנון הקלאסי הנקי פחות מדבר אליך, יכול מאוד להיות שתעדיפי הרבה יותר צמידי נשים עם השחלת כדורים. זה מאוד אופנתי כיום וכל מה שאת צריכה להחליט זה מהו הגודל של הכדורים שמחמיאים לך. לדוגמא, צמיד שבו מושחלות כדוריות זעירות יתאים למי שבפעם ראשונה קונה את העיצוב הזה. אפשרות יותר דרמטית מתקבלת כאשר את בוחרת כדורים יותר בולטים וגדולים. להיט מעניין מתבסס על מראה כפול, כלומר, צמיד כפול, צמוד, עם כפל כדורים עגולים ונקיים. 

צמיד תליונים אופנתיים 

הצעקה האחרונה נשענת על צמידים עם תוספת של תליונים אופנתיים. הסגנון הזה מתאים לך אם את אוהבת לחדש ולגוון ובשבילך מדובר בתכשיט עם אמירה. התליון יכול להיות משתלתל או צמוד, דמוי תכשיט בפני עצמו, עם עיצובים שובבים, אימהיים ואחרים. 

התאימי את הצמיד לצבע עורך 

לסיום, אנו ממליצים לך לסגל את הכלל הבא: אם תתאימי את צבע הצמיד לצבע עורך, תגלי שלא משנה מהו הסגנון, הוא ייראה עלייך טוב יותר. גם התאמה בינו לבין תכשיטים נלווים כגון עגילים וכמובן שעון היד, משדרגים את הופעתך במידה רבה. למידע בנושא שרשראות לנשים

כתוב/כתבי תגובה