למה כדאי לקנות חדר שינה קומפלט?

למה כדאי לקנות חדר שינה קומפלט?

כשמעוניינים לרכוש ריהוט לחדר שינה רואים בדרך כלל באתרי האינטרנט השונים אין ספור אפשרויות דגמים בשלל צורות וגוונים. הסוגים השונים והמגוון העצום של פריטי הריהוט די מבלבלים ומקשים על ההחלטה מה לרכוש. 

הרכבת חדר שינה מפריטים שונים

יש לקוחות הרוכשים פריטים שונים מחנויות שונות או מכמה ספקים ומבצעים בעצמם את התאמת גודלם של הפריטים לגודלו של החדר ואת גווניהם זה לזה. המשימה נראית פשוטה אך למעשה זו משימה מאד מורכבת כיוון שהגוונים אצל יצרנים שונים נראים זהים בתצוגה אך בפועל כשהריהוט מגיע הביתה רואים שיש לעיתים הבדלים של כמה טונים בין המוצרים השונים דבר שיוצר תחושה מאד לא נעימה. החדר אינו אסתטי והוא חסר הרמוניה וחסר חיות. 

רכישת חדר שינה קומפלט

לכן ההמלצה היא לרכוש חדר שינה קומפלט מיצרן אחד תוך בחירת הקו העיצובי המתאים ביותר לבני הזוג. בדרך זו כל הפריטים יהיו בגוון אחיד ובקו חשיבה זהה ויוצר שילוב אופטימלי וסגירת מעגלים בהימצאותם זה לצד זה. קימורי המיטה יהיו זהים לאלו אשר בשידות ובגב המיטה ובארון הבגדים ייהנו מנראות המזכירה את השידות.

לקוחות רבים נעזרים במעצבי פנים אשר מייעצים על הקו העיצובי הנכון ביותר עבור כל לקוח, סגנון קלאסי, כפרי, מודרני או בסגנון ווינטג'. המטרה היא להרכיב את כל הפריטים בחדר קומפלט בסגנון זהה ובגוונים אחידים או כאלה המשתלבים נפלא יחד ויוצרים מוצר מוגמר מדהים ביופיו. 

יתרונות ברכישת חדר קומפלט

לקוח הרוכש את כל הריהוט קומפלט במקום אחר, נחשף לאין ספור אפשרויות של מידות למיטות, לארונות ולשידות. בהתאם לגודלו של החדר ולמבחר הדגמים הרלוונטיים.

אם יש אפשרות והלקוח מעוניין לרכוש מיטה גדולה, ארוכה שהיא מעבר לגדלים הסטנדרטים אפשר לבצע זאת ובהתאמה לתחום את גודלו של הארון, השידות וכל פריט נוסף. 

ההתמקדות בספק אחד לחדר שינה קומפלט מאפשרת גם בחירה של חומרי הגלם האיכותיים ביותר עבור בניית הרהיטים כך שיהיו אלו רהיטים מאסיביים בטיב מעולה שיחזיקו מעמד לאורך שנים רבות לשביעות רצונם של הלקוחות.

לכל הפרטים והתרשמות ממגוון האפשרויות, היכנסו לאתר רומיקס:

https://roome.co.il/

כתוב/כתבי תגובה