למה מוצרים חד פעמיים נמכרים הכי הרבה בציבור החרדי?

מוצרים חד פעמיים

המאמר באדיבות https://www.rollmarket.co.il

בציבור החרדי בכל משפחה יש הרבה ילדים ולכן כל ארוחה כוללת הרבה מאד הכנות ובישולים בסירים ובמחבתות ולאחר מכן שימוש בכלי אוכל וסכו"ם והכל בכמויות גדולות.

מוצרים חד פעמיים לציבור החרדי 

בתום הכנת הארוחות נוצרים סירים מלוכלכים, תבניות, מחבתות, קערות ועוד. ולכן כדי להקל על ההורים בנושא שטיפת הכלים, כולם אוכלים בכלים חד פעמיים. זו הסיבה שבקרב הציבור החרדי מוצרים חד פעמיים נמכרים הכי הרבה.

כדי להקל על ציבור זה גם מבחינת העלויות, הם רוכשים אריזות גדולות של כלים שונים וגם סכו"ם חד פעמי וכך הם נהנים גם ממחיר מוזל וגם מהעובדה שיש להם כמויות גדולות בבית. כאשר רואים שהכמויות מצטמצמות, הם מבצעים הזמנה נוספת, של מוצרים חד פעמיים לרווחת כל המשפחה.

עומס של עבודות בית 

במשפחות הגדולות מקפידים על הפרדה בין בשר וחלב ולכן יש להם צורך במלאי גדול של מוצרים חד פעמיים. כאשר משתמשים באופציה של מוצרים חד פעמיים זוהי הקלה גדולה מאד בנושא העבודות בבית. בדרך זו יש להם פחות עבודה של שטיפת כלים או הכנסת כלים למדיח, הפעלה ופינוי לעיתים קרובות.

כשמדובר במשפחות גדולות אילו לא היו משתמשים באפשרות של מוצרים חד פעמיים הם היו אמורים כמעט אחרי כל ארוחה להפעיל את המדיח עבור כל הצלחות, הכוסות, כלי ההגשה והסכו"ם. בדרך זו המגזר החרדי חוסך זמן וגם כסף של עלויות הפעלת המדיח כמו חומרי הניקוי שלו כמו טבליות, מבריק, ומלח למדיח ובנוסף לכך העלויות של החשמל. כאשר מפעילים את המדיח בתדירות כה גבוהה גם הבלאי שלו ודבר זה גורר צורך למדיח חדש ולכן עדיף מוצרים חד פעמיים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חשיפת היתרונות הנסתרים של קמטים: שינוי פרספקטיבה
קמטים, הנתפסים לעתים קרובות כסימני הזדקנות בלתי רצויים, טומנים בחובם מספר עצום של יתרונות שהתעלמו...
קרא עוד »
נוב 28, 2023
אז מה יש לברבי לחדש לנו בשנת 2019
בובת הברבי נכנסה לחיינו כבר בשנת 1959, שם היא נחשפה לראשונה ביריד צעצועים לילדים בניו יורק. בנות רבות...
קרא עוד »
פבר 13, 2019
תובנות מומחים: יצירת הזמנות אפקטיביות לאירועים
ברוכים הבאים למדריך מקיף על עיצוב הזמנות לאירועים, שבו נתעמק באסטרטגיות ושיטות עבודה מומלצות...
קרא עוד »
מרץ 05, 2024