למה לקנות דירה ביוון?

למה לקנות דירה ביוון?

לברי המזל שבינינו יש דירה בארץ אבל רבים יודעים כי חלום הדירה כאן הולך ומתרחק. לעומת זאת, דווקא את החלום להגיע לדירה הרבה יותר קל להגשים בצורה אחרת. יש הרבה סיבות לכך שהרבה ישראלים כבר קנו דירה להשקעה ביוון ורבים אחרים, שוקלים את הצעד הזה ממש בימים אלה. 

מגוון דירות והמחירים נמוכים להפליא 

יוון קרובה מאוד לישראל והאווירה שבה מאוד ידידותית ונעימה. היוונים מקבלים תיירים בפתיחות וכיום מקדמים בברכה גם משקיעים. בשל המצב הנוכחי, ניתן למצוא במדינה, באתונה או באיים השונים, מגוון רחב של דירות. אפילו באזורי הביקוש המחירים נוחים ואפילו נמוכים להפליא. במחירים של שליש דירה, רבע דירה ואפילו פחות מזה (בישראל), אפשר להשיג דירה דומה ביוון. כן, אפילו נכס חדש מקבלן. 

שוק נרחב להשכרה 

מרבית האנשים שרוכשים דירה ביוון מעוניינים בנכס מניב. והסיבה שכדאי לקנות דירה היא שבמדינה קיים שוק נרחב להשכרה. מצד אחד, בערים גדולות ניתן להשכיר למקומיים, לסטודנטים יוונים וכן לאירופאים שמגיעים למדינה לפרקי זמן ארוכים. באיים ובחלק מהאזורים של אתונה ובערים תיירותיות, ניתן להשכיר בקלות לתיירים. 

סביבה מוכרת, קרוב לישראל 

מרבית הישראלים זכו לבקר ביוון עד כה, לפחות פעם אחרת. רבים מגיעים לנופש יווני שוב ושוב. עבור אנשים שלמדו להכיר את המדינה כתיירים, מאוד נוח לרכוש דירה ביוון. אבל אפילו מי שטרם ביקר במדינה יכול להגיע בקלות כדי להתרשם ממראה עיניים. הרבה יותר נוח, פשוט ובטוח להשקיע בנדל"ן במדינה שהמנטליות, הסגנון ואפילו מזג האוויר, יחסית דומים ומוכרים לכולנו. 

לנפוש בדירה שלכם 

עוד סיבה להופכת את יוון לקורצת – מי שרוכש דירה ביוון ומשכיר אותה לתקופות קצרות יכול להשתמש בעצמו בדירה, לחופשה שנתית מפנקת במיוחד. 

קראו עוד על נדלן להשקעה ביוון

כתוב/כתבי תגובה