למה משמשים עמודי חסימה?

עמודי חסימה מוצבים במטרה למנוע מעבר של כלי רכב לאזורים המיועדים להולכי רכב. במקרים מסוימים לגם לנתיבים בהם יש היתר לנסיעה של רכבים דו גלגליים דוגמת אופניים וכדומה. מדובר בעיקר בחזית טיילות, לאורך מדרכות וכדומה. הם עשויים מפלדה ומותקנים באופן יציב על ידי חיבור מתאים לכביש או למשטחי בטון. ניתן למצוא אותם בקטרים של 4 או 6 צול ובאורכים של מטר או ששים ס"מ. ניתן לחברם ביציקה מתחת לאדמה או בחיבור חיצוני מעליו. לרוב, מתקינים אותם בשרשרת במרחק נתון אחד מהשני כדי לייצור סוג של חסימה ארוכה בהתאם לצורך, לתנאי השטח וכדומה.

אביזר בטיחותי

עמודי חסימה מוגדרים כאביזר בטיחותי. הם עשויים פלדה מגולוונת וצבועה הנחשבת לחומר חזק ומסיבי במיוחד. כך הם יצליחו להגן על עוברים ושבים כאשר רכב מתנגש בהם בטעות. בנוסף הם צבועים בצבעים בולטים ומותקנים עליהם מחזירי אור לטובת הנהגים הנוסעים בחשכה אשר יצליחו לראותם היטב ולנהוג בהתאם. לצד העמודים יותקנו שלטי התראה, הכוונה והסבר בולטים הנדרשים במקומות אלו. במקרים רבים, אף תמרורי אין כניסה לרכבים. העמודים הללו מעוצבים בצורה נאה אשר תורמת למראה הסביבתי בה הם מוצבים.

קראו על פס בלימה >>>

רכישה נכונה

מומלץ לרכוש מוצרים אלו, ואחרים נוספים בקטגוריה, בחברה בעלת מוניטין בתחום. ברשותה אביזרים איכותיים ותקניים המיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין תחת בקרת איכות גבוהה. ניתן לראותם באתר החברה המושקע. כל מוצר ילווה בתמונה ובתיאור המפרט הכולל שלו. שירותי החברה הינם מקיפים וכוללים ייעוץ, מחירים נוחים, אספקה מהירה, הובלה ומשלוח, הוראות התקנה, ובמידת הצורך, גם שירותי התקנה. כל אלו בחבילה נוחה אחת המספקת ערך מוסף לרכישה עצמה. מנהלי החברה ישמחו לשרת כל לקוח חדש או חוזר.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהם התקנים להצבת שלטי יציאת חירום שחשוב להכיר?
חשוב להכיר שלטי יציאת חירום. הם משמשים להתריע לאנשים שיש מצב חירום ולספק הנחיות כיצד להימלט מהבניין....
קרא עוד »
ספט 19, 2022
גן אירועים בהרצליה
עורכים אירוע בחודשים הקרובים? ברכת מזל טוב חמה! כמה מרגש ומשמח להתכונן ליום המרגש בו הנכם עתידים לקבל...
קרא עוד »
אוג 04, 2019
קונה רכב מושבת – איך נדע שהגענו לאיש הנכון?
תעשיית הרכב תמיד מנסה למצוא דרכים חדשות למחזר מכוניות ישנות ולהפוך אותן לידידותיות יותר לסביבה. ניתן...
קרא עוד »
אוג 01, 2022