למה משמשים עמודי חסימה?

עמודי חסימה מוצבים במטרה למנוע מעבר של כלי רכב לאזורים המיועדים להולכי רכב. במקרים מסוימים לגם לנתיבים בהם יש היתר לנסיעה של רכבים דו גלגליים דוגמת אופניים וכדומה. מדובר בעיקר בחזית טיילות, לאורך מדרכות וכדומה. הם עשויים מפלדה ומותקנים באופן יציב על ידי חיבור מתאים לכביש או למשטחי בטון. ניתן למצוא אותם בקטרים של 4 או 6 צול ובאורכים של מטר או ששים ס"מ. ניתן לחברם ביציקה מתחת לאדמה או בחיבור חיצוני מעליו. לרוב, מתקינים אותם בשרשרת במרחק נתון אחד מהשני כדי לייצור סוג של חסימה ארוכה בהתאם לצורך, לתנאי השטח וכדומה.

אביזר בטיחותי

עמודי חסימה מוגדרים כאביזר בטיחותי. הם עשויים פלדה מגולוונת וצבועה הנחשבת לחומר חזק ומסיבי במיוחד. כך הם יצליחו להגן על עוברים ושבים כאשר רכב מתנגש בהם בטעות. בנוסף הם צבועים בצבעים בולטים ומותקנים עליהם מחזירי אור לטובת הנהגים הנוסעים בחשכה אשר יצליחו לראותם היטב ולנהוג בהתאם. לצד העמודים יותקנו שלטי התראה, הכוונה והסבר בולטים הנדרשים במקומות אלו. במקרים רבים, אף תמרורי אין כניסה לרכבים. העמודים הללו מעוצבים בצורה נאה אשר תורמת למראה הסביבתי בה הם מוצבים.

קראו על פס בלימה >>>

רכישה נכונה

מומלץ לרכוש מוצרים אלו, ואחרים נוספים בקטגוריה, בחברה בעלת מוניטין בתחום. ברשותה אביזרים איכותיים ותקניים המיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין תחת בקרת איכות גבוהה. ניתן לראותם באתר החברה המושקע. כל מוצר ילווה בתמונה ובתיאור המפרט הכולל שלו. שירותי החברה הינם מקיפים וכוללים ייעוץ, מחירים נוחים, אספקה מהירה, הובלה ומשלוח, הוראות התקנה, ובמידת הצורך, גם שירותי התקנה. כל אלו בחבילה נוחה אחת המספקת ערך מוסף לרכישה עצמה. מנהלי החברה ישמחו לשרת כל לקוח חדש או חוזר.

 

כתוב/כתבי תגובה