באילו מקרים יש צורך בשתלים בשיניים

אחד מהדברים החשובים ביותר זה שמירה על היגיינת הפה, והאסתטיקה של הפה גם היא חשובה לא פחות. אחד מהמקרים השכיחים ביותר זה סיטואציה שבה חסרות שיניים בחלל הפה, הדבר הופך את הדימוי העצמי לנמוך יותר – ויקשה מאוד על פעולות הלעיסה של מזון בעל מרקם קשה. לכן הפתרון הנגיש ביותר הוא כמובן שתלים בשיניים אשר נועדו להחליף את השיניים החסרות.

אך ישנן לא מעט סיבות אשר בגינן צריך לבצע שתלים בשיניים, אומנם מדובר במפלט אחרון ברוב המקרים – אך כאשר אין ברירה צריך לעבור לאופציה הזאת על מנת לפתור את הבעיות השונות. חשוב להבין כי שתלים בשיניים יפתרו לכם את מרבית הבעיות בחלל הפה.

מתי צריך שתלים בשיניים?

ישנו מקרה שבו השיניים סופגות חבלה כזאת או אחרת, לרוב מדובר על חבלה קשה במיוחד אשר נגרמת מתאונה או כתוצאה מפעילות ספורטיבית. במקרה כזה ישנו צורך לעקור את השיניים הפגועות ולהחליף אותן בשתלים על מנת לא לפגוע באיכות החיים. שיניים פגועות אינן מתפקדות בצורה אפקטיבית והן יכאיבו לכם מאוד, לכן מוטב להחליף אותן בשתל על מנת שהוא יעשה את העבודה שהשן הפגועה אינה יכולה לעשות עבורכם.

ישנם מקרים שבהם בגלל תחזוקה והיגיינה לא אפקטיבית של השיניים נוצרות מחלות שונות אשר גורמות לנסיגת חניכיים וכך השיניים עצמן פשוט נופלות. במקרה כזה גם ישנו צורך בשתלים בשיניים על מנת לפתור את הבעיה, כמובן שבמקרה הזה אין לכם ממש ברירה ותהיו חייבים לפנות לאופציה של שתלים בשיניים על מנת להחזיר לעצמכם את הביטחון.

לא משנה בגלל איזה מקרה אתם צריכים לעשות שתלים בשיניים, עליכם להבין כי ברגע שתפנו אל רופא שיניים בשערי תקווה מנוסה הפעולה עצמה תתבצע במהירות והאפקטיביות של השתלים תהיה זהה לאפקטיביות של השיניים. כך שאינכם מוותרים כמעט על אף פרט, ואתם תוכלו בתוך זמן קצר להחזיר לעצמכם את הביטחון שככל הנראה כבר כמעט נעלם אצלכם. אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר כאשר זה מגיע לשתלים בשיניים שזוהי פעולה קריטית מאוד.

קראו עוד על: כתרים לשיניים

כתוב/כתבי תגובה