איפה נמקם גלאי עשן

איפה נמקם גלאי עשן

אש זהו דבר שיש להיזהר ממנו, אש לא מבוקרת יכולה להוביל לשריפה ושריפה יכולה להוביל לנזק ואף לאסון ואיבוד חיי אדם. משום כך ייצר האדם כמה אמצעים להגנה מפני האש, ייצר מוצרים לגילוי וכיבוי אש כמו מטפים, מתזים וגלאי עשן. גלאי העשן זהו מוצר שכיום חובה לשים בכל בית חדש, לא ניתן לבנות בית ללא גלאי עשן. מוצר זה מספק לכם את המידע כאשר יש סכנה של שריפה בבית ולהתחיל לפעול או לכבות את השריפה או במקרים חמורים לברוח מן הבית ולהציל את נפשכם. לכן מומלץ מאוד לשים את גלאי העשן במקום הנכון ביותר. במאמר זה ננסה להבין איפה המקום הכי נכון לשים את גלאי העשן.

בסלון ביתכם

מרכז הבית, המקום שבו נמצאים רוב היום בני המשפחה הוא ללא ספק סלון ביתכם. חדר כה משמעותי ומרכזי, בחדר שכזה ברור שנרצה למקם גלאי עשן, כי ברוב הבתים הסלון קרוב למטבח והרבה מן השריפות הביתיות מתחיל בבישול במטבח. כאשר לא שמים לב שיש משהו על הגז, שוכחים ממנו ומפה לשם נדלקים הדברים שלא צריכים להידלק ולכן כדאי שבסלון הבית יהיה גלאי העשן שיעזור לנו לכבות את השריפה בזמן.

בחדר השינה

בחדר השינה אנחנו לרוב ניגשים כאשר אנחנו הולכים לישון ומתעופפים לעולמות אחרים. מכיוון שכאשר אנו ישנים עמוק אנו לא שומעים את כל המתרחש ואנחנו במודעות שקטה יותר, אנחנו גם יכולים להסתכן כאשר פורצת שריפה בבית. לכן מומלץ ביותר למקם גלאי עשן בחדר השינה, וככה תוכלו לישון בצורה בטוחה ותדעו שבמקרה הצורך אתם תדעו לקפוץ ולכבות את השריפה שפרצה.

בחדר הילדים

אם יש משהו שעליו נרצה לשמור מכל משמר יותר מאשר על עצמנו הוא בהחלט הילדים שלנו. לכן כמובן שנרצה להגן עליהם ולהזהיר אותם כאשר סכנה מתקרבת. הסכנה יכולה להיות שריפה בעקבות השארת חימום דולק, שמיכה שנדלקה ועוד כל מיני מקרים שכאלה. על מנת להגן על ילדיכם התקינו גלאי עשן בחדרם ועל ידי כך הם יידעו לברוח בזמן, להזעיק אתכם ובכך לכבות את השריפה.

קראו על: מערכת אינטרקום.

כתוב/כתבי תגובה