מתי יהיה חובה להנפיק ויזת ETIAS לאירופה?

גם אתם נהניתם עד היום מטיולים למדינות אירופה? אז זהו שהחגיגות עומדות להסתיים בשנת 2021. העובדה שיש נהירה עצומה של מטיילים במדינות אירופה הביאה לשינוי דרמטי בעניין הזה. ובקרוב ממש עתידים כל המטיילים הזרים שמבקשים להיכנס למדינה באירופה להנפיק קודם לכן ויזה מתאימה. נכון, עד כה הורגלנו שויזה הינה צעד חשוב לפני שמטיילים בארצות הברית. אבל הנה זה הגיע גם לאירופה.

 

על הנפקת הויזה ועל הביקורים באירופה

כדי לשלוט על הנעשה בגבולות המדינות, וכדי להפחית במידה מסוימת את הביקורים של התיירים בוחרים באירופה להכניס לתוקף את הצורך בויזה. הויזה תינתן למבקשים באמצעות תהליך מסוים כפי שייקבע על ידי המדינות הפועלות, והיא זו שתוצג לפני הכניסה לגבולות מדינות אירופה. בצורה זו תוכל היבשת לשלוט ברמה מסוימת בנעשה, ולמנוע כניסה בלתי רצויה של תיירים. חשוב לציין כי הויזה לאירופה אינה מפלה בין תושבים של מדינות שונות. למעשה כל מי שירצה להיכנס לאירופה, בין אם זה אמריקאי, יפני או ישראלי – יהיה צריך להנפיק מראש ויזת ETIAS.

 

לתכנן את הטיולים מראש

אז נכון שהורגלנו לכך שניתן לתכנן טיולים באופן ספונטני, ולצאת לבקר במדינות ובאתרים מלהיבים באירופה בלי להתכונן יותר מידי זמן מראש. אבל לא לעולם הדברים ממשיכים להתנהל כך. לקראת שנת 2021 כולנו צריכים להתעדכן בנושא, ולבדוק מראש מה עלינו לעשות כדי שלא ניתקל בקשיים ובבעיות לקראת הכניסה לאירופה. אז יש לברר את הדברים, לבדוק את הנהלים ואת הפרוצדורה, וללמוד על הגופים הרלוונטיים. כך שנוכל לצאת בשלווה, להגיע בשלום ולחוות חופשה אירופאית מלהיבה כחוק. נמצא את החברות המתאימות שמלוות את האזרח הישראלי בדרכו לקבל ויזת ETIAS  בת תוקף.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קוסם למבוגרים לאירועים פרטיים
עורכים אירוע פרטי בקרוב? מסיבת יום הולדת? מפגש חברים? אם אתם מחפשים את התכנית שתכניס עניין ותוכן...
קרא עוד »
פבר 24, 2019
ארון הזזה 2 דלתות – הפיתרון המושלם לחדר הילדים
זכרונות זה לכל החיים   זוכרים את זה? פעם... כשהיינו קטנים איך הארון הגדול של אמא ואבא היה משמש...
קרא עוד »
אפר 04, 2021
הטרנד החדש – הזמנת שף פרטי ליום הולדת
אחד הטרנדים הבולטים של השנים האחרונות הוא הזמנת שף פרטי לכבוד חגיגות יום ההולדת. כל הפרטים אודות...
קרא עוד »
דצמ 04, 2019