מתי צריך לוכד נחשים

הנחש הוא סמל של חוכמה וידע. זה גם סמל לכוח הנפש. ניתן למצוא את הנחש במקומות רבים בעולם, כולל בהירוגליפים מצריים עתיקים, שם הוא מייצג חוכמה וידע. הנחש שימש כסמל לדברים רבים, כולל חוכמה, ידע, כוח וחוזק.

וזה אחלה ונורא מעניין מה עושים כשנתקלים בחיים האמיתים בנחש?

נחש הוא זוחל שניתן למצוא במקומות רבים בעולם. יש לו גוף ארוך וצר, המכוסה בקשקשים. נחשים אינם ארסיים, אבל הם מסוכנים מאוד.

נחשים עלולים להיות מסוכנים גם כלפי בני אדם. הם מהירים, זריזים וחמקניים. הם גם אינטליגנטיים מאוד והם יכולים לנוע במהירות גבוהה. אז איך נדע אם נחש מסוכן? ומה עושים כשנתקלים בנחש? להמשך קריאה אודות לכידת נחשים

איך מתמודדים עם נחשים

רוב האנשים יחשבו שהם צריכים להשיג אקדח ולירות בו או למצוא דרך להפחיד את הנחש. אבל ישנן דרכים רבות אחרות להתמודד עם נחשים.

כשהנחש נמצא קרבת בני אדם, אחד הדברים שחשוב לזכור הוא לא לעשות תנועות חדות ודרמטיות לכיוון הנחש. הסיבה לאיסור הזה היא שמידה שהנחש ירגיש מאוים הוא עלול להתקדם לכיוונכם וחס וחלילה להכיש אתכם.

אם נחש ירגיש שלא נשקפת לו סכנה, הוא לא יתקוף. אם נתקלת בנחש, עדיף לכם ללכת כמה צעדים אחורה לאט ובזהירות. אם יכולים ונמצאים בקרבת הבית תנסו להיכנס הביתה אם לא פשוט תנסו להתרחק מהנחש כמה שיותר אבל עדיין חשוב לשמור על קשר עין כדי לדעת איפה הוא נמצא בכל זמן נתון.

אחד הדברים החשובים ואפילו נאמר קריטיים הוא להרחיק מהמקום שבו נמצא הנחש, ילדים ובעלי חיים שלא באמת מודעים לגודל הסכנה האורבת מהנחש, הם עשויים לעשות תנועות דרמטיות שיפחידו את הנחש שבאקט של מגננה הוא באופן אוטומטי ינסה להכיש אותם.

אבל הדבר הכי חשוב הוא להזמין לוכד נחשים מקצועי שיטפל במזיק. למידע אודות לוכד נחשים בגבעתיים

 

כתוב/כתבי תגובה