אילו מתנות סוף שנה קונים לילדים?

אילו מתנות סוף שנה קונים לילדים?

לקראת סיומה של שנת הלימודים תוכלו לרכוש מתנות סוף שנה שמתאימות במיוחד לילדים. מתנות סוף שנה שקונים לילדים כדוגמת גרפיטי על כובעים או ציורי קריקטורות על חולצות. 

תוכלו לרכוש מתנות סוף שנה באתר של מג'יק בן שהן צבעוניות ומדליקות במיוחד במגוון של צבעים והדפסים, המגיעות גם עם צבעים זוהרים ועם הדפסים העמידים לכביסה.

חולצות עם הדפסים

תוכלו לרכוש לילדים חולצות שעליהן מוטבעים הדפסים מיוחדים שהילדים מאוד יאהבו. הדפסים כמו השמות של הילדים, השם של הקבוצה, של הגן או של דמות שהם מעריצים. 

חולצות עם הקריקטורה של הילדים

תוכלו גם לרכוש חולצות מבדים שונים עם הקריקטורה של הילד שלכם. קריקטורה היא ציור לפי תווי הפנים של הילד והילדים מאוד אוהבים חולצות בסגנון הזה.

גרפיטי על כובעים 

אפשרות נוספת לצד החולצות היא הכובעים. גרפיטי על כובעים מאוד חביב על הילדים והילדים מאוד אוהבים לחבוש כובש שעליו יש גרפיטי. כובעי גרפיטי הם מאוד בולטים, משדרגים את המראה ומכניסים הרבה צבע. כובעי הגרפיטי מגיעים במידות שונות.

לצד כובעי גרפיטי, חולצות עם קריקטורות וחולצות עם הדפסים, תוכלו לרכוש לילדים סוגים נוספים של מתנות כמו למשל בקבוקי מים מצוירים לשתייה חמה או קרה, פיג'מות עם הדפסים, תיקי שרוך מעוצבים, קופסאות משחקים של פעם, כלי אוכל מצוירים עם שמות הילדים, ציפיות לכריות עם שמות הילדים או עם הקדשות, סכו"ם מותאם בגודל לשימוש של ילדים, אלבומי תמונות ועוד.

יש מגוון רחב מאוד של מתנות סוף שנה שקונים לילדים ונותר לכם רק לבחור את המתנות שיתאימו. מתנות לבנות, לבנים, מתנות לגילאים שונים, מתנות לבית, לפעילויות ספורטיביות או לטיולים – מתנות סוף שנה לילדים תוכלו למצוא בכל הקטגוריות ובמגוון של צבעים, צורות וגדלים.

כתוב/כתבי תגובה