פעמים רבות, דווקא צילום חתונה קטנה צריך להיות הרבה יותר מוקפד לעומת חתונה גדולה. אין את המוני האורחים ואת הלוקיישן הענק שגונה את כל תשומת הלב ולכן כל פרט צריך להיות מצולם בצורה אסתטית, מקורית ויפה. אז איך עושים את זה נכון?

מספר צלמים בחתונה קטנה

מספר הצלמים הדרוש לחתונה קטנה הוא קטן יחסית. צלם אחד או שניים לצילומי סטילס, או צלם וידאו אחד וצלם סטילס אחד – הכל תלוי במיקום האירוע, אופי האירוע וסדר העדיפויות שלכם.

תקציב וגמישות

אם יש לכם תקציב חופשי יחסית ואתם רוצים תמונות מגוונות ומושקעות, תוכלו לקחת 2 צלמי וידאו ועוד 2 צלמי סטילס, שיתעדו לכם את האירוע בזוויות ראיה שונות. כל צלם יספר את הסיפור בדרך שלו וכך תקבלו תיעוד מלא צבע, אופי ויופי. להמשך קריאה אודות צילום חתונות סטודיו איילון

לא בכל מחיר

חתונות קטנות לפעמים מתקיימות בגלל תקציב נמוך שמוקדש לאירוע, אבל דווקא על הצילום לא כדאי להתפשר, כי הוא אחד האלמנטים היחידים שיישארו אתכם לכל החיים, אחרי שהכל ייגמר. לכן, הקפידו לבחור את הצלם שלכם לפי המלצות ועבודות קודמות ולא רק לפי מחיר נמוך.

הבחירה כולה שלכם

גם כאשר אתם בוחרים צלמים לחתונה קטנה, חשוב שתעבירו להם היטב את הדגשים האישיים שלכם – כמה לצלם אתכם, כמה לצלם את האורחים, האם אתם רוצים תיעוד של כל מה שמתרחש בחתונה, או דווקא מעדיפים לתת לצלמים יד חופשית ולקבל תיעוד קצת אומנותי, מיוחד ומקורי?

לסיכום, דווקא בתכנון חתונות קטנות, כל פרט קטן יכול להשפיע. אז חשוב להקפיד על בחירה חכמה של צלם מתאים, שיצור עבורכם מזכרת מושלמת לכל החיים. רוצים להכיר את הגישה שלנו לחתונות קטנות? התקשרו עכשיו! מידע נוסף באתר https://studioayalon.co.il/

כתוב/כתבי תגובה