מה זה דיאטה קטוגנית והאם זה עובד?

מה זה דיאטה קטוגנית והאם זה עובד?

האם כבר שמעתם אי פעם על דיאטה קטוגנית? האם אתם רוצים להיות בריאים ולהיפטר מעודפי משקל? מה זה דיאטה קטוגנית והאם זה עובד?

מידע על דיאטה קטוגנית

דיאטה קטוגנית היא בין היותר פופולאריות כיום, מדובר בתזונה שאיננה כוללת סוכרים או פחמימות, המבטיחה לכם לרדת במשקל, להרגיש חיוניים ואנרגטיים, כמו כן ניתן באמצעות דיאטה קטוגנית להיפטר משומן בטני, ולצמצם היקפים. 

מה מיוחד בדיאטה זו?

דיאטה קטוגנית מאפשרת לכם לאכול יותר בשר, דגים, לצרוך חלבונים, מינרלים וויטמינים. איך כלל צורך לרכוש תוספי תזונה, הגוף מקבל את כל מה שהוא זקוק לו, וזוהי אחת הדרכים היעילות ביותר בכדי לרדת במשקל. כמו כן, דיאטה קטוגנית לא רק מצמצמת היקפים אלא גם מפחיתה את הצלוליט ושומן באזורים אחרים, כגון למשל שומן שהצטבר בגב.

איך זה עובד?

כיום ניתן לצבור יותר ויותר מידע מהרשת על דיאטה קטוגנית, מטרתה היא להתאים את התזונה לאורח החיים שלכם, לכל אחד מותאם תפריט אחרת. אתם תקבלו מאנשי המקצוע ליווי לאורך כל הדרך, הדרכה, וההתקדמות איננה נעשית ביום אחד אלא בהדרגתיות. כמו כן תלמדו כיצד לנהל את התפריט שלכם, לצפות בסרטונים, לשוחח עם אנשי המקצוע, הכל אונליין, אין צורך לצאת מן הבית.

בלי פחמימות בכלל?

תוכלו לצרוך פחמימות אולם במשורה, לעומת זאת, דיאטה קטוגנית דוגלת באכילת בשר, שומן, הרבה חלבון וכמובן ירקות.

האם הדיאטה באמת עובדת?

בהחלט כן. באמצעות תזונה קטוגנית תשילו ממשקלכם, לא תצרכו יותר כמויות גדולות של פחמימות וסוכר, יש הטוענים שהיא מצוינת לסובלים מאפילפסיה, לסובלים ממחלות לב, מונעת הופעת פצעי אקנה, מונעת סוכרת, וכמובן, אם תאכלו לפי הכללים של הדיאטה, תוכלו לרזות וזה לא יארך זמן ממושך. לקריאה אודות תפריט תזונה קטוגנית

כתוב/כתבי תגובה