מה צריך לדעת בעת הזמנת שירותי בר לאירועים קטנים?

מתכננים אירוע קטן ואינטימי בקרוב? מלבד תכנון מקומות ישיבה, בחירת קייטרינג, בחירת מקום, הזמנת האורחים ועוד. עליכם לדאוג גם להזמין שירותי בר לאירועים קטנים.

כאשר אתם ניגשים להזמין שירותי בר עליכם לבדוק מספר דברים

סוגי משקאות – חולמים על בר קוקטיילים? עליכם להחליט אילו משקאות אתם רוצים להגיש באירוע אם מדובר במשקאות קלים, תוססים, או אלכוהליים. כמובן שתוכלו להגיש את כולם. כמו כן עליכם להחליט אם אתם מגישים משקאות כשרים באירוע. בהנחה שכן עליכם לבחור לעבוד עם חברה שיש לה תעודת כשרות.

מסלולים – בשירותי בר תוכלו למצוא מגוון מסלולים מהם תוכלו לבחור את המסלול המועדף עליכם גם מבחינת תקציב וגם מבחינת איכות. כלומר מסלולים שמציעים משקאות פרימיום יהיו יקרים יותר ממסלולים שמציעים משקאות סטדנרטים. הכל כמובן תלוי תקציב והעדפה אישית

רשיון עסק – לפני שאתם סוגרים עם חברה שמעניקה שירותי בר, עליכם לבדוק כי יש לה רישיון להפעיל עסק והיא מוכרת אך ורק משקאות מוכרים ומאושרים, תאמינו לנו אתם לא רוצים להשקות את האורחים שלכם באלכוהול מזויף או לא איכותי.

המלצות – לפני שאתם ניגשים לסגור עם חברה שמתמחה במתן שירותי בר, בקשו המלצות מחברים או עמיתים לעבודה.

ביקורות – היכנסו לרשת וחפשו ביקורות אודות החברה. תמיד תוכלו גם לבקש מספרי טלפון של לקוחות קודמים ולדבר איתם, לבדוק איך הייתה החוויה שלהם מול החברה.

כמה עולה להזמין שירותי בר לאירועים קטנים

מחיר הזמנת שירותי בר לאירועים קטנים עשוי להשתנות בהתאם למספר פרמטרים, עליהם נרחיב כאן:

גודל האירוע – ככל שהאירוע גדול יותר, כך תצטרכו לשלם יותר גם על הצוות וגם על הסחורה.

שעות עבודה – המחיר תלוי בכמה שעות יהיה האירוע. בדרך כלל מדובר במחיר פיקס עבור 6 שעות ולאחר מכן תידרשו לשלם עבור כל שעה נוספת ועוד

כתוב/כתבי תגובה