מה חדש החודש בפרטנר TV?

מה חדש החודש בפרטנר TV?

חברת פרטנר תקשורת מציעה מגוון פתרונות ושירותים מותאמים אשר מאפשרים ללקוחות לקבל מענה מתאים ומאפשר. גם החודש מציעה החברה הצעות משתלמות ופתרונות מקדמים אשר נועדו להתאים לכל לקוח את השירות הרצוי לו. בין היתר מציעה החברה חבילת פרטנר TV אשר כוללת בין היתר ערוצים חיים לצד ספריית VOD מגוונת. החבילה מאפשרת לצפות באמצעות הטלוויזיה, המחשב הביתי או המכשיר הסלולרי שלכם. וזאת באמצעות ממיר K4  מתקדם. לממיר יש ממשק מתקדם ופתוח אשר מאפשר שימוש נוח ומותאם היטב. כמו כן מאפשרת החבילה גישה לחבילת Netflix ישירות מהממשק באיכות HD באמצעות השלט.

חידושים

כמו כן מציעה פרטנר חידוש מרענן – גישה לאמזון פריים וידאו באמצעות הממיר של חברת פרטנר. הדבר מאפשר צפייה במגוון רחב של תכנים מקוריים וכן אפשרויות רכש בינלאומיים. כמו כן כולל השירות סדרות של סרטים וטלוויזיה. יש שירותים אשר החבילה כוללת אותם במחיר, לעומת שירותים אשר כרוכים בתוספת תשלום.

המחיר – השירותים

כאשר בוחרים חבילת תקשורת חשוב מאוד לעיין בפרטי העסקה, וזאת כדי לדעת מה בדיוק כוללת החבילה. האם היא כוללת גם שירות של תשתית אינטרנט וספק, האם החבילה כוללת גם קו טלפון? מהי העלות הנוספת עבור הממיר הנדרש? כמו כן יש לבדוק האם החבילה עונה על הצורך, והאם עולמות התוכן המוצעים מתאימים לכם ומאפשרים לכם לצפות במה שנכון ומתאים לכם. מלבד זאת יש להבחין כי המחיר נקבע לפי פרמטרים שונים, פעמים קובעת החברה מחיר אחיד למשך תקופה מסוימת, לדוגמה למשך שנתיים. ואילו במקרים אחרים החברה קובעת תעריף למשך תקופה של מספר חודשים. יש מקרים בהם המחיר כולל את מגוון השירותים, לעומת הצעות אחרות שהן אינן כוללות מגוון שירותים.

המענה שמתאים לכם

בבואכם לבחור את החבילה המתאימה לכם עליכם לעיין בהצעות של החברות השונות, ולאתר מבין כל החבילות המוצעות את זו שמתאימה לכם. יש לשים לב לכל הפרטים הקטנים ולפרטי ההצעה. כמובן שיש לשקול את ההצעה ולהשוות בין חברות מתחרות על מנת לאתר את ההצעה המתאימה  והכדאית לכם.

קראו גם: חבילות של הוט

כתוב/כתבי תגובה