איזו תחזוקה נדרשת לעגלות משטחים?

עגלות משטחים הן סוג של הובלה המשמשת להעברת סחורות, במיוחד משטחים וארגזים. לעתים קרובות הם עשויים מעץ עם חלקי מתכת או פלסטיק. עגלות משטחים היו פעם סוג ההובלה הנפוץ ביותר של סחורות. עם זאת, עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות כמו מלגזות ומכונות אחרות, הן כעת על סף הכחדה.

עגלות משטחים – מה היכולת שלהן?

עגלות משטחים אינן רק כלי תחבורה; הם שימשו ככלי אחסון במשך דורות. משקלם יכול לשאת עד 50 טון ואף לספק הגנה מפני גורמים סביבתיים כמו גשם או שלג. משטחים גם תופסים פחות מקום מאשר סוגים אחרים של יחידות אחסון כגון מדפים או מקפיאים. התפקיד שממלאות עגלות משטחים בחברה שלנו הוא משמעותי מכיוון שהן נותנות מענה לבעיות רבות העומדות בפנינו כיום – הובלה, אחסון והגנה מפני גורמים סביבתיים כמו גשם או שלג.

עגלות משטחים הן מחזה נפוץ במחסנים, והן חשובות להצלחת המחסן לא פחות מהמלגזה עצמה. התפקיד העיקרי של עגלת משטחים הוא להזיז משטחים ולערם אותם או למיין אותם לפי מיקום. אבל זה יכול לשמש גם למטרות אחרות כמו העברת פריטים כבדים, הובלת ציוד או הובלת חומרים.

ממה העגלה עשויה?

עגלת משטחים היא מעין משאית יד המשמשת להובלת סחורות על משטחים. עגלת משטחים יכולה להיות עשויה מעץ, מתכת, פלסטיק או חומרים אחרים. עגלות משטחים הן הפתרון המושלם לעסקים קטנים ולמפעלים שצריכים להעביר הרבה חומרים.

עגלות משטחים משמשות במקומות כמו מפעלים, מחסנים ומרכזי הפצה. ניתן להזיז אותם בקלות מכיוון שהם אינם דורשים הרבה מקום או כוח. הם גם מקלים על הובלת חומרים מאזור אחד לאחר מכיוון שהם קלים. עגלת משטחים מורכבת משני משטחים או יותר המחוברים יחד עם מסגרת פלדה וציר. הגלגלים בתחתית העגלה מאפשרים תנועה קלה על פני כל סוגי המשטחים, כולל גם שטח גס וגם רצפות בטון חלקות.

לקבלת הצעת מחיר >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפים לעיצוב חדר ילדים מושלם
חדר הילדים הוא המקום בו הילדים מבלים את רוב הזמן שלהם, זה המקום בו הם מארחים חברים, מכינים שיעורים,...
קרא עוד »
אוק 28, 2019
קורס הכנה ללידה באינטרנט – כן, יש דבר כזה! האם זה מומלץ?
לקראת לידה, ובייחוד כאשר מדובר בלידה ראשונה, חשוב מאוד לעבור קורס מסודר לצורך הכנה ללידה. גם אם האישה...
קרא עוד »
יונ 22, 2020
ארתרוסקופיה טיפולית – לאיזה מקרים זה נחוץ?
אין ספק שבתחום של פעילות ספורט אנחנו רואים שיש לא מעט טיפולים וחידושים לאורך השנים. הסיבה לכך ברורה,...
קרא עוד »
אפר 02, 2022