איזו תחזוקה נדרשת לעגלות משטחים?

עגלות משטחים הן סוג של הובלה המשמשת להעברת סחורות, במיוחד משטחים וארגזים. לעתים קרובות הם עשויים מעץ עם חלקי מתכת או פלסטיק. עגלות משטחים היו פעם סוג ההובלה הנפוץ ביותר של סחורות. עם זאת, עם הופעתן של טכנולוגיות חדשות כמו מלגזות ומכונות אחרות, הן כעת על סף הכחדה.

עגלות משטחים – מה היכולת שלהן?

עגלות משטחים אינן רק כלי תחבורה; הם שימשו ככלי אחסון במשך דורות. משקלם יכול לשאת עד 50 טון ואף לספק הגנה מפני גורמים סביבתיים כמו גשם או שלג. משטחים גם תופסים פחות מקום מאשר סוגים אחרים של יחידות אחסון כגון מדפים או מקפיאים. התפקיד שממלאות עגלות משטחים בחברה שלנו הוא משמעותי מכיוון שהן נותנות מענה לבעיות רבות העומדות בפנינו כיום – הובלה, אחסון והגנה מפני גורמים סביבתיים כמו גשם או שלג.

עגלות משטחים הן מחזה נפוץ במחסנים, והן חשובות להצלחת המחסן לא פחות מהמלגזה עצמה. התפקיד העיקרי של עגלת משטחים הוא להזיז משטחים ולערם אותם או למיין אותם לפי מיקום. אבל זה יכול לשמש גם למטרות אחרות כמו העברת פריטים כבדים, הובלת ציוד או הובלת חומרים.

ממה העגלה עשויה?

עגלת משטחים היא מעין משאית יד המשמשת להובלת סחורות על משטחים. עגלת משטחים יכולה להיות עשויה מעץ, מתכת, פלסטיק או חומרים אחרים. עגלות משטחים הן הפתרון המושלם לעסקים קטנים ולמפעלים שצריכים להעביר הרבה חומרים.

עגלות משטחים משמשות במקומות כמו מפעלים, מחסנים ומרכזי הפצה. ניתן להזיז אותם בקלות מכיוון שהם אינם דורשים הרבה מקום או כוח. הם גם מקלים על הובלת חומרים מאזור אחד לאחר מכיוון שהם קלים. עגלת משטחים מורכבת משני משטחים או יותר המחוברים יחד עם מסגרת פלדה וציר. הגלגלים בתחתית העגלה מאפשרים תנועה קלה על פני כל סוגי המשטחים, כולל גם שטח גס וגם רצפות בטון חלקות.

לקבלת הצעת מחיר >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי אוטומציה חיפה
רוצים לצאת לדרך עם קורס אוטומציה ולאחר מכן להשתלב במשרה בהייטק? כדי שתוכלו לעשות את זה בהצלחה, אתם רק...
קרא עוד »
אוג 18, 2021
באילו מקרים שווה למכור את הרכב למי שקונה רכבים לפירוק?
למרות שכולנו רגילים לנסוע במכוניות חדשות ויפות, זה ברור שתמיד מגיע גם השלב שבו אנחנו צריכים להחליט מה...
קרא עוד »
דצמ 04, 2020
למי מתאים רוקט פוקט?
בעולם שיש בו מגוון אביזרי מין, הפך נפוץ במיוחד מוצר בשם רוקט פוקט, הלוא הוא ויברטור קטן ושובב עם מצבי...
קרא עוד »
ספט 10, 2021