מה לומדים בשיעורי איגרוף להגנה עצמית?

מה לומדים בשיעורי איגרוף להגנה עצמית?

ללמוד להגן על הגוף

 

למה צריך את זה?

מה לומדים בשיעורי איגרוף להגנה עצמית? אולי קודם כל כמו שהשם מעיד על עצמו – היכולת להגן על עצמנו בכל שלב ובכל זמן ובכל מקום. זה לא סוד שהמציאות היום הפכה להיות הרבה יותר מהירה, קשוחה ועצבנית. בין אם בגלל המהירות שהמידע זורם אלינו או הדעות הקיצוניות של אנשים שונים – מה שבטוח, האפשרות לעבור מריב על חניה לקרב שכולל דחיפות וצעקות קיימת בהחלט.
ולמרות שאף פעם לא מומלץ להתחיל ריב בטח לא אלים – אם כבר אתם נמצאים או נמצאות באחד כזה – חשוב מאוד שתהיה לכם את היכולת להגיב.

 

אתגר יוצא דופן

אז מה לומדים בשיעורי איגרוף להגנה עצמית? פיתוח סיבולת, חיזוק השרירים, דיוק התנועתיות וכמובן קואורדינציה. צריך לדעת להשתמש בשתי הידיים בצורה נכונה אבל כמובן שעל הדרך אנו רוכשים גם ערכים חשובים מאוד כמו בטחון עצמי, איפוק, ואפילו תפקוד תחת לחץ.

 

סכנות בשטח

עוד דבר שתוכלו לספר למי שישאל אתכם מה לומדים בשיעורי איגרוף להגנה עצמית? הוא ההתמודדות עם כל מיני מקרים לא צפויים ומסוכנים למשל אפשרות שמישהו ישלוף לעברכם סכין. כמובן שמצב זה הוא מסוכן מאוד ודורש שיקול דעת וקור רוח אך אדם שיימצא במצב כזה עם היכולות הנכונות יוכל להשתמש בערכים שלמד ולהגיב בעוצמה ובדיוק הראויים ולמנוע אפילו אסון גדול.

שיעור לחיים

מה לומדים בשיעורי איגרוף להגנה עצמית? אולי גם את היכולת להעריך את הגוף שלנו, את הזכות לחיות ולנשום ולהיות מוכנים בכל רגע להשתמש במכונה המופלאה הזו שנקראת גוף האדם וכוללת שרירים ואיברים שיכולים לתרום לנו הן בפעילות יומיומית והן במצבי לחץ קיצוניים באמת.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף – Team Pavel – שיעורים בהגנה עצמית.

כתוב/כתבי תגובה