מה ההבדל בין נהיגה במהירות מופרזת לנהיגה בקלות ראש?

מה ההבדל בין נהיגה במהירות מופרזת לנהיגה בקלות ראש?

לצערנו כיום יש לא מעט תאונות דרכים אשר נגרמות כתוצאה ישירה של עבירות תנועה. בין כלל עבירות התנועה ישנן עבירות דומות מאוד ביניהן כמעט ואין הבדל. אחת העבירות השכיחות ביותר בגינה נהגים רבים מקבלים לא מעט קנסות היא נהיגה במהירות מופרזת. נהיגה במהירות מופרזת יכולה להסתכם בקנס כספי בלבד אך במידה ותעברו את המהירות המותרת ב 50 קמ"ש ומעלה, תאלצו לעמוד למשפט, להתמודד עם שלילת הרישיון וכמובן לצבור לא מעט נקודות. נהיגה במהירות מופרזת עלולה להתפרש כמצב של נהיגה בקלות ראש בשל היותם מסכנת את הנהג וכל הנמצא ברכב וכמובן את כל הנהגים והולכי הרגל בקרבת המקום.

נהיגה בקלות ראש לא חייבת להיות במהירות מופרזת

אך חשוב להדגיש ולומר כי נהיגה בקלות ראש יכולה להיעשות גם ללא מהירות מופרזת. נהיגה בקלות ראש יכולה להתבטא בנסיעה ברמזור אדום, מעבר בין נתיבים בצורה שאינה אחראית ואף מסוכנת ועוד. במידה וגם אתם נתפסתם עוברים על אחת מהעבירות הללו בפרט וכן על אחת מכל עבירות בכלל, חשוב לדעת לפנות לעורכי דין מקצועיים בענייני תעבורה אשר מכירים היטב את כל פרטי הפרטים בחוקה. היכרות מעמיקה בפרטי החוק יאפשרו להם לסייע לכם להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הענישה הצפויה לכם. פעמים רבות שעורכי דין מקצועיים מצליחים לקצר משמעותית את תקופת שלילת הרישיון, להנמיך משמעותית את גובה הקנס ולהוריד מספר נקודות.

בחרו נכון עורך דין מקצועי והתמודדו עם המשפט באופן מיטבי

אם גם אתם נדרשים לסיועו של עורך דין בענייני תעבורה חשוב לדעת לבחור נכון את עורך הדין המקצועי והמנוסה ביותר, כמו למשל עורך דין תעבורה דנה דוד. בחירה נכונה תאפשר לכם ליהנות מיתרונות רבים של מקצועיות וניסיון בתחום שיעמדו לרשותכם במהלך המשפט.

כתוב/כתבי תגובה