מה זה קאנאפס?

קאנאפס. כשאני נתקלתי במילה הזאת לראשונה, גם לא ידעתי מה זה אומר וכיצד היא קשורה לעולם הקולינרי. אך לאחר בירור קצר, העליתי בחכתי תוצאות ופירושים למילה הזו, ואותם אני רוצה לשתף איתכם היום. בכל מדינה בעולם ישנם כריכים, כריכים שמאפיינים את התרבות הקולינרית של אותה מדינה ובכל אחת מהן הם מכונים בשם אחר. בארצות הברית זה ההמבורגר, ביפן אלו לחמניות באן ממולאות, באיטליה זו תהיה הפוקצה וכן הלאה. קאנאפס אלו הכריכים החדשים של ישראל אשר משמשים גם כמתאבנים לקראת ארוחה וגם כחלק מארוחה עצמה.

מה זה קאנאפס?

אם לא הבנתם עדיין, נסביר שוב, הקאנאפס הם כריכים קטנים, על פי רוב גם פתוחים אשר מוגשים כשהם טריים במיוחד. ולמרות שלמעשה מדובר במזון שמשתייך לתחום המזון המהיר, עדיין הם נחשבים לאיכותיים מאוד, לבריאים ואף למשביעים במיוחד. נכון שהמחשבה הראשונה היא שעבור כריכים משתמשים בלחם לבן רגיל, אך בהחלט אפשר להיות יצירתיים יותר ולהשתמש בסוגים שונים של לחמים על מנת ליצור קאנאפס מעניינים יותר וטעימים יותר. כמו כן, ניתן ליצור את הקאנאפס במגוון צורות כיד הדמיון הטובה עליכם כמו ריבועים קטנים, משולשים, עיגולים וכן הלאה. כמובן שהעיקר הוא מה שמים בתוך הקאנאפס וניתן בהחלט להתפרע ולמלא אותם בכל טוב.

קאנאפס – מתאים לכל אירוע

מעוניינים להגיש קאנאפס באירוע שלכם אך מתלבטים אם זה מתאים? אז האמת היא, שניתן להגיש את הקאנאפס בכל סוגי האירועים. הן באירועים קטנים והן באירועים גדולים. ניתן להגיש אותם באירועי בוקר על מנת שישמשו כארוחת בוקר מזינה, ניתן לבחור בהם כארוחת צוהריים קלילה או לשלב אותם במסיבות קוקטייל. הם מתאימים להגשה באירועי חוץ, בכנסים, במסיבות יום הולדת, בהרמות כוסית ועוד. למידע נוסף בנושא כריכים לאירועים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחינת חלופות לטיפול זוגי ומשפחתי
בעוד טיפול זוגי ומשפחתי הוא משאב רב ערך עבור רבים, זה לא הדרך היחידה לשיפור הדינמיקה המשפחתית והרווחה...
קרא עוד »
ינו 01, 2024
אלכוהול אונליין – איך לרכוש חכם באינטרנט
בימינו רכישת אלכוהול אונליין זהו דבר שהפך לפשוט יותר מאי פעם. כל אחד מכם שירצה לקנות יינות, בירות או...
קרא עוד »
פבר 20, 2021
שירותים ניידים להשכרה – לשם מה וכיצד בוחרים
בכל אירוע שאנחנו מבקשים לערוך בשטח, לא משנה אם מדובר באירוע של מספר שעות, אירוע עסקי או פרטי, אירוע...
קרא עוד »
יול 23, 2020