מה זה רולטור?

רולטור 3 גלגלים הוא הליכון שקיים כבר עשרות שנים ועבר שינויים רבים מאז. ההליכון הראשון פותח בשנות ה-30 על ידי המהנדס הבריטי ג'ורג' דבול. הליכון הוא מכשיר המסייע בהליכה לאנשים עם מוגבלות. הוא משתמש בסדרה של חיישנים כדי לנטר את תנועת המשתמש ומספק משוב כיצד לשפר את התנועה. הליכון יכול לספק אימון רציף ולעזור למשתמשים לבנות את השרירים שלהם. זה גם עוזר להם לשמור על איזון, שליטה ויציבות. במאמר נדבר על רולטור.

רולטור – הסבר עליו

הליכון הוא מכשיר שיכול לנוע בכוחות עצמו באמצעות חיישנים ובקרים. כיום, ישנם סוגים רבים ושונים של הליכונים שאתה יכול לקנות. הם משתנים בגודל, צורה ותכונות. הליכונים משמשים במפעלים להובלת חומרים מסביב, כמו גם במחסנים ובהגדרות תעשייתיות אחרות. הם משמשים גם בבתי חולים ובבתי אבות כדי לעזור לאנשים עם בעיות ניידות להתמצא. ישנה גם מגמה גוברת של שימוש בהליכונים לפעילויות חוצות כגון טיולים או קמפינג.

פועלים בצורה הנכונה ביותר עבורכם

הליכון הוא רובוט שנע על ארבעה גלגלים. יש לו מצלמה וחיישנים לזיהוי מכשולים, וניתן לתכנת אותו להימנע מהם. הליכון הוא רובוט שיכול לנווט בסביבה באמצעות חיישנים ומעבד מחשב כדי לזהות מכשולים בדרכו. יש לו את היכולת לנוע סביב חפצים, כולל אנשים, ולהימנע מהם.

הליכון הוא מכשיר המסייע לאנשים עם מוגבלות ללכת. הוא נשלט על ידי חיישנים, המסייעים למשתמש להישאר יציב ולהימנע מנפילה. הליכון הוא מכשיר שמשתמש במנוע בעל הספק נמוך וגלגלים כדי לנוע לאורך נתיב מסוים. זה יכול לשמש כדי לעזור להליכה בודדת, או זה יכול לשמש בשילוב עם מכשירים אחרים כמו מקל או קב. הליכון יכול לשמש גם אנשים שמחלימים מפציעות או בעלי מוגבלויות שמונעות מהם ללכת. הם בדרך כלל מציעים יותר יציבות ותמיכה מאשר קביים, והם קומפקטיים יותר מכסאות גלגלים.

להשיג באתר: https://aahygiene.co.il/

כתוב/כתבי תגובה