ממה נוצר בלט דיסק?

בלט דיסק בולט בחלק האחורי של הצוואר. זה יכול להיגרם מכל מספר גורמים, כולל גנטיקה, מחלות ניווניות או ניתוחים. ניתן לטפל בפריצת דיסק באמצעות ניתוח ו/או פיזיותרפיה.

פריצת דיסק היא בעיה שכיחה שאנשים רבים חווים. זה יכול לגרום לכאבי גב ואף לגרום לנזק קבוע לגב. ישנם מספר גורמים שיכולים לגרום למצב זה אך לעת עתה, נתמקד בנפוץ ביותר – פריצת דיסק.

בלט דיסק הוא מצב חמור בגוף האדם. המאמר יחולק לשלושה חלקים. כדי להבין אותו חשוב להתייעץ עם רופאים שיוכלו לברר את האנטומיה של הבקע, ואת הדרך לטפל במצב. רופאים טובים יוכלו גם לדון בסוגים הנפוצים ביותר של בקע הדיסק והתסמינים הנלווים אליהם, והמומחים ידעו כיצד לטפל בסוגים שונים של מחלות בקע דיסק בטיפול כירורגי.

למה זה קורה? 

ישנם סוגים רבים ושונים של פריצות. עם זאת, הסוג הנפוץ ביותר הוא פריצת דיסק או בלט דיסק. זה נגרם על ידי תנועה חוזרת ו/או שימוש יתר בשרירי הגב. 

כאבי גב הם בעיה שכיחה הפוגעת במיליוני אנשים בעולם. היא נגרמת על ידי פריצת דיסק, שעלולה לגרום לכאבים עזים בגב התחתון ובצוואר.

פריצה או בלט דיסק היא מצב שבו הדיסקים בחלק האחורי של עמוד השדרה בולטות החוצה. זה יכול להיגרם מלחץ על עמוד השדרה, וגם משינויים ניווניים שמתרחשים ככל שאנו מתבגרים.

פריצת דיסק היא מצב שבו איבר או מבנה מאבדים את יכולתם לתפקד כרגיל עקב ניוון או קרע של הסיבים שלו (המכונה גם "למלר" או "למינרי"). המצב קיים לעתים קרובות אצל אנשים שעובדים במהירויות גבוהות לפרקי זמן ממושכים, כגון רקדנים וספורטאים מקצועיים. פנו אל רופאים מקצועיים כדי לטפל כמה שיותר מהר בבעיה בשילוב טיפול ברפואה המשלימה. 

קראו עוד בבלוג: https://www.solvemypain.org.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ציוד ג'ימבורי – איך לשמור על הג'ימוברי שמור לאורך זמן
אין ספק, ג'ימבורי הוא בהחלט מקום אטרקטיבי ומעניין מאוד לילדים. מקום של חוויה מהנה וכיפית בה הם יכולים...
קרא עוד »
אוק 12, 2021
סרטון יום הולדת – כדאי להשקיע בהכנה שלו
דעו לכם שאם אתם מחליטים להכין סרטון יום הולדת לכבוד חבר קרוב או בן משפחה, אז במקום לעשות משהו פשוט,...
קרא עוד »
אוק 26, 2021
פתרונות לאחסון חפצים במקומות ציבוריים
מכירים את הרגע הזה שבו אתם נמצאים במקום ציבורי כמו קניון או מרכז קניות, ולא מעוניינים להיסחב עם התיק...
קרא עוד »
מאי 27, 2020