ממה נוצר בלט דיסק?

בלט דיסק בולט בחלק האחורי של הצוואר. זה יכול להיגרם מכל מספר גורמים, כולל גנטיקה, מחלות ניווניות או ניתוחים. ניתן לטפל בפריצת דיסק באמצעות ניתוח ו/או פיזיותרפיה.

פריצת דיסק היא בעיה שכיחה שאנשים רבים חווים. זה יכול לגרום לכאבי גב ואף לגרום לנזק קבוע לגב. ישנם מספר גורמים שיכולים לגרום למצב זה אך לעת עתה, נתמקד בנפוץ ביותר – פריצת דיסק.

בלט דיסק הוא מצב חמור בגוף האדם. המאמר יחולק לשלושה חלקים. כדי להבין אותו חשוב להתייעץ עם רופאים שיוכלו לברר את האנטומיה של הבקע, ואת הדרך לטפל במצב. רופאים טובים יוכלו גם לדון בסוגים הנפוצים ביותר של בקע הדיסק והתסמינים הנלווים אליהם, והמומחים ידעו כיצד לטפל בסוגים שונים של מחלות בקע דיסק בטיפול כירורגי.

למה זה קורה? 

ישנם סוגים רבים ושונים של פריצות. עם זאת, הסוג הנפוץ ביותר הוא פריצת דיסק או בלט דיסק. זה נגרם על ידי תנועה חוזרת ו/או שימוש יתר בשרירי הגב. 

כאבי גב הם בעיה שכיחה הפוגעת במיליוני אנשים בעולם. היא נגרמת על ידי פריצת דיסק, שעלולה לגרום לכאבים עזים בגב התחתון ובצוואר.

פריצה או בלט דיסק היא מצב שבו הדיסקים בחלק האחורי של עמוד השדרה בולטות החוצה. זה יכול להיגרם מלחץ על עמוד השדרה, וגם משינויים ניווניים שמתרחשים ככל שאנו מתבגרים.

פריצת דיסק היא מצב שבו איבר או מבנה מאבדים את יכולתם לתפקד כרגיל עקב ניוון או קרע של הסיבים שלו (המכונה גם "למלר" או "למינרי"). המצב קיים לעתים קרובות אצל אנשים שעובדים במהירויות גבוהות לפרקי זמן ממושכים, כגון רקדנים וספורטאים מקצועיים. פנו אל רופאים מקצועיים כדי לטפל כמה שיותר מהר בבעיה בשילוב טיפול ברפואה המשלימה. 

קראו עוד בבלוג: https://www.solvemypain.org.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דרכים להנציח את הנפטר
המאמר באדיבות חבד שופ אין ספק כי כאשר אדם קרוב אלינו נפטר אנו רוצים למצוא דרך להנציח את זכרו ולציין...
קרא עוד »
יול 24, 2019
מה צריך לדעת בעת הזמנת שירותי בר לאירועים קטנים?
מתכננים אירוע קטן ואינטימי בקרוב? מלבד תכנון מקומות ישיבה, בחירת קייטרינג, בחירת מקום, הזמנת האורחים...
קרא עוד »
יונ 30, 2022
כמה שחקנים יכולים לשחק במשחק פוקר אונליין בשולחן אחד?
פוקר הוא אחד ממשחקי הקלפים המקוונים הפופולריים ביותר, וניתן לשחק בו על ידי מספר שחקנים בו זמנית. מספר...
קרא עוד »
מאי 17, 2023