מה זה כסא רחצה?

כסאות אמבטיה משמשים לרוב אנשים הסובלים מבעיות ניידות והם מועילים גם לאנשים עם דלקת פרקים, או כאלה שצריכים להשתמש בכיסא גלגלים או בהליכון.

כסא אמבטיה הוא כסא אשר תוכנן במיוחד עבור אנשים אשר אינם יכולים יותר לנוע באופן עצמאי עקב מחלה או מוגבלות.

כסא אמבטיה הוא כיסא דמוי כיסא גלגלים שניתן להשתמש בו באמבטיה או בחוף הים. הוא כולל משענת גב עם שתי משענות יד ומשענת רגל הניתנת לקיפול מהדרך כאשר אינו בשימוש.

כסא לנכים

כסאות אמבטיה הופכים פופולריים יותר כאשר אנשים מחפשים דרכים להקל על הרחצה עבור עצמם ועבור יקיריהם. כיסאות אמבטיה יכולים לשמש גם מחוץ לאמבט כחלופה לכיסאות גלגלים או קטנועים ניידים.

כיסא רחצה הוא סוג של ציוד רפואי המשמש לרוב אנשים שאינם מסוגלים להזיז את רגליהם עקב פציעות או מצבים אחרים. המכשיר יכול לעזור ברחצה, ניידות והתאוששות. כסאות אמבטיה משמשים אנשים המתקשים ללכת, לשבת או לעמוד עקב גיל, מחלה, פציעה או פציעה. הם משמשים גם אנשים שרוצים חווית רחצה מרגיעה יותר. פרטים עבור רולטורים כאן

כסא אמבטיה

ישנם שני סוגים של כסאות אמבטיה זמינים: חלק אחד ושני חלק. הסוג האחד עשוי בדרך כלל מפלסטיק או מתכת ובעל גלגלים הניתנים להסרה לאחסון קל. סוג שני חלקים מורכב ממושב ומסגרת עם גלגלים הניתנים להסרה לאחסון קל גם כן.

הרעיון של כיסא האמבט התחיל בצרפת בתחילת שנות ה-1900. הוא תוכנן להיות חלופה לקביים מכיוון שהם היו מסורבלים מדי. בשנות החמישים הוחלט שכסא גלגלים יתאים יותר להתניידות סביב המים.

בעבר, כסאות אמבטיה היו עשויים מעץ אך דגמים מודרניים עשויים לרוב ממתכת או פלסטיק. המושבים לרוב מרופדים בקצף או בויניל ולעיתים בעלי משענת גב לתוספת נוחות. למידע נוסף בנושא כסאות רחצה באתר

 

כתוב/כתבי תגובה