מה נחשב למתנה מקורית?

מה נחשב למתנה מקורית?

הוזמנתם למסיבת יום הולדת? קיבלתם הזמנה אישית לחתונה של חבר קרוב? ידידה קרובה ילדה תינוק? כל אלו ועוד, הם סיבה מספקת לרכישת מתנה. אז אם אתם אנשים יצירתיים, וודאי תמצאו בקלות מתנה מקורית אשר מתאימה להעניק לחבר החוגג. ואם לא, מסתבר שתרכשו עבורו/עבורה מתנה סטנדרטית כמו כל האנשים בעולם אך במצב כזה, סביר להניח כי ידידכם יקבל מספר מתנות זהות…

 

כיצד מוצאים מתנה מקורית וייחודית?

לא מעט אנשים מתחבטים בשאלה – כיצד ניתן לדעת האם המתנה שבחרנו היא המתנה המקורית שאף אחד עדיין לא חשב עליה? ובכן, לשאלה זו יש הרבה תשובות.

נתחיל בכך, שכאשר שואלים את החבר עבורו רוכשים את המתנה במה הוא מעוניין, ניתן למנוע את ההתלבטויות ולרכוש בדיוק את מה שמתאים לו. כמו כן, ניתן להעניק שוברי זיכוי לחנויות אהובות שאתם יודעים כי ידידכם אוהב אותן ומרבה לבקר בהן ושובר כזה יכול מאוד לשמח אותו ולהועיל לו.

בנוסף לכך, ניתן לרכוש מגוון אביזרים משלימים שאדם לא ירכוש אותם לעצמו, אך כן ישמח לקבל אותם מחברים וידידים כאשר הוא מציין אירוע מסוים. ישנן מגוון חנויות ובתי עסק אשר מייצרים ומשווקים גדג'טים שונים כאשר לרוב מדובר באביזרים בסיסיים אשר מעוצבים בצורה מעניינת וחמודה, פעמים רבות ניתן למצוא אותם כמתנות בעיצוב אישי.

 

מתנה מקורית בעיצוב אישי

כאשר תעניקו לאדם קרוב מתנה שאתם עיצבתם, לבטח היא תהיה מקורית, משום שלא קניתם אותה בחנות כלשהיא אלא יצרתם אותה בעשר אצבעותיכם. מתנה כזו יכולה להיות אלבום של תמונות משותפות או אלבום DIY עם מקום לשילוב תמונות ומקום להוספת כתוביות מתאימות, ניתן להעניק גם תמונה אומנותית שייצרתם או צבעתם ועוד אפשרויות רבות.

לעומת זאת, ניתן לרכוש אביזר כלשהוא, ולתת לו נגיעה אישית – להוסיף משפט שמסמל את החברות שלכם, להטביע את שמו של החבר ע"י מדבקות שם מעוצבות או להדפיס עליו תמונה משותפת שלכם. בהענקת מתנה כזו, תוכלו להיות בטוחים כי היא תהיה מקורית ושונה גם במידה והחבר יקבל את אותה מתנה, מכיוון שמודפסת עליה הדפסה אישית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנעולים לאופניים: כך תבחרו את המנעול הנכון
אם יש לכם אופניים אתם חייבים לעשות את כל מה שדרוש כדי לשמור עליהן היטב. במידה ולא תשמרו עליהן היטב...
קרא עוד »
מרץ 14, 2022
מזון לציפורים – כל מה שחשוב לדעת
תזונת ציפורים היא אחד הדברים החשובים ביותר לצורך גידול הציפור בצורה הטובה ביותר וכן לצורך שמירה על...
קרא עוד »
אוג 15, 2021
מתעניינים בתמי 4? מה חשוב לדעת 
בלא מעט בתי מגורים, משרדים, חנויות, מוסדות ציבור ומקומות אחרים, מחזיקים בר מים אשר מאפשר ליהנות מצריכה...
קרא עוד »
יול 27, 2022