מה לומדים בקורס תפירת טקסטיל?

קורס תפירת טקסטיל

עולם האופנה לנשים נחשב לייחודי ובעל עושר רב. למעשה, רבים מהדברים הקשורים אליו  מתחילים ביסודות העיצוב והתפירה של שמלות, בגדי ים וביגוד אחר הנועד לנשים. כאשר לימוד המקצוע נעשה היטב יכולים כל בעלי כישרון ויצירתיות להצליח לעצב ולתפור ביגוד מרשים ומהמם ביופיו. נשאלת השאלה: מה לומדים בקורס תפירת טקסטיל? התשובה מעט מורכבת אבל כוללת, בראש ראשונה, יסודות הכרחיים. לאחר שרוכשים ניסיון ורוצים להתקדם אזי ניתן ללמוד תפירת בגדי ים, שמלות ערב ומלבושים ייחודיים אחרים.

קורס תפירה ופיתוח גזרות

בקורס תפירת טקסטיל בסיסי לומדים תפירה בשלושה סוגים של מכונות תפירה, עבודה עם גזרות בסיס שונות ומגוונות, שכפול גזרה מבגד קיים ועיצובה מחדש, עבודה עם גזרת בסיס קיימת ופיתוחה בהתאם לרעיון/תמונה, חוקי פריסת הבד והנחת הגזרה לתוצאות מדויקות, הכנת הבגד מהתחלה ועד הסוף כולל כל שלבי הביניים, הכנת פרויקטים אישיים על פי רצון ועיצוב התלמידים, תפירת תיק, חצאית, שמלה, וביגוד אחר לפי טעמם האישי של התלמידים וכדומה.

לימוד לטובת מטרות שונות

קורס תפירת טקסטיל יכול לשרת מטרות שונות. הראשונה היא, כמובן, לימוד מקצוע יצירתי אשר יוכל לפרנס היטב את בעליו, יוסיף עניין ויצירתיות בחייו ועוד. מטרה שנייה היא לתחביב ולתפירה לצריכה עצמית או לבני משפחה וחברות קרובות. העיסוק הנ"ל מוסיף עניין וצבע לחיים, מספק אפשרות לתפור את הבגד בהתאם לטעם האישי אותו אוהבים, עשוי למנוע שיטוט בחנויות לבחירת בגדים, להימנע מרכישת שמלות יקרות ולחיסכון בכסף ועוד. מומלץ ללמוד קורסים במרכז ללימודי אופנה, תפירה ועיצוב טקסטיל בעל מוניטין. בבעלותו תשתית מתאימה הכוללת מרצים מקצועיים, חדרי לימוד, ציוד ואבזור מתקדם. כל אלו יעמדו לטובת צעירים/ות העושים/ות את ראשית צעדיהם בעולם הנ"ל ולאחרים הרוצים להתקדם בו.

אולי יעניין אותך גם עיצוב אופנה מעשית

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אביזרים לסלולר
אביזרים לטלפונים סלולריים הם דרך מצוינת להתאים אישית ולשפר את המכשיר הנייד שלך. ממארזי מגן ועד...
קרא עוד »
פבר 06, 2023
כך תכנסו לבת מצווה שלכן בסטייל
תכנון והפקה לבת מצווה נמשך חודשים רבים וכולל אין ספור הצעות ואפשרויות כדי ליצור ערב מדהים ומיוחד. אחד...
קרא עוד »
אוק 23, 2019
מעשנת גז או מעשנת פחמים
אירוח חברים ובני משפחה לארוחה בשרית היא עניין מקובל בימינו והמארחים מעוניינים כמובן להציע לאורחים...
קרא עוד »
יונ 17, 2019