לאיזה עסקים כדאי להשתמש בשירות מענה אנושי?

כאשר חברה חיצונית מספקת שירותי מענה טלפוני לחברה, הדבר פועל באופן הבא:

  • אינטגרציה: החברה משלבת את המענה הטלפוני עם מערכת הטלפונים הקיימת שלה, בין באמצעות העברת שיחות לחברה החיצונית ובין באמצעות מספר טלפון וירטואלי הניתן על ידי נותן השירות.
  • טיפול בשיחות: כאשר לקוח מתקשר לחברה, השיחה נענית על ידי נציג מיומן מהחברה החיצונית, המטפל בשיחה על פי הנחיות והנחיות החברה. זה יכול לכלול קבלת הודעות, מענה לפניות לקוחות והעברת שיחות למחלקה או לאדם הפנימי המתאים.
  • שמירת תיעוד: החברה החיצונית רושמת מידע מכל שיחה, לרבות תאריך, שעה ומשך זמן, וכן הודעות או הערות מהנציג. מידע זה מסופק לחברה על בסיס קבוע, ומאפשר להם לעקוב אחר פניות לקוחות ובקשות תמיכה.
  • דיווח: החברה החיצונית עשויה לספק לחברה דוחות וניתוחים על נפח שיחות, משך שיחות ושביעות רצון הלקוחות, ולאפשר להם לקבל החלטות מושכלות לגבי פעילות שירות הלקוחות שלהם.

בסך הכל, החברה החיצונית פועלת כשלוחה של צוות שירות הלקוחות של החברה עצמה, מספקת תמיכה וטיפול בשיחות מטעמם, תוך שהחברה שומרת על שליטה על חווית הלקוח וניהול השירות.

חברה חיצונית המספקת שירותי מענה טלפוני אנושי מסוגלת להציע שירות לקוחות ברמה גבוהה יותר מכיוון שיש לה את המשאבים והתשתיות לספק זאת.

חברות המשתמשות בחברה חיצונית לשירותי מענה טלפוני יכולות לקבל גם גישה למגוון תכונות, כגון הקלטת שיחות וניתוב שיחות.

בעולם של היום, חברות מחפשות דרכים לספק שירות לקוחות טוב יותר ולהיות יעילות יותר בפעילותן. השימוש בחברה חיצונית היא אחת הדרכים שבהן הם יכולים לעשות זאת.

שירותי מענה טלפוני מקצועיים הם דרך מצוינת לחסוך זמן וכסף. הם גם אופציה טובה עבור אלה שיש להם זמן מוגבל או שאינם רוצים להתמודד עם הטרחה של טיפול בשיחות טלפון.

פרטים נוספים באתר: https://www.woki.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חבילת ספא – כמה היא תעלה ומה תקבלו בה?
המאמר נכתב באדיבות ספא רפאל אתם מרגישים שעכשיו זה הרגע הנכון לבלות ביחד? לא יוצא לכם להיות אחד עם...
קרא עוד »
אפר 01, 2022
מה זה BCP ולמי זה מסייע?
מערכות עסקיות שונות נדרשות להיות זמינות בכל רגע נתון. BCP נועד להבטיח שזה אכן יקרה. נסביר מה זה BCP, למי...
קרא עוד »
פבר 28, 2022
החלטה על האופציה הטובה ביותר לרכב עבורך
כשמדובר בבחירת המכונית הנכונה, ישנם גורמים שונים שיש לקחת בחשבון, כולל התקציב, אורח החיים וההעדפות...
קרא עוד »
מרץ 04, 2024