מתכננים חתונה? אתם חייבים להכיר את הרעיונות השווים ל2019

מתכננים חתונה? אתם חייבים להכיר את הרעיונות השווים ל2019

במהלך השנים אנחנו יכולים לראות שינוי מקיף בכל הקשור לתחום של חתונות. מה שקיים היום לא היה קיים בעבר. עד לפני מספר שנים, זוגות לא היו משקיעים כל כך הרבה כסף וכל כך הרבה זמן באירועי החתונה שלהם. האירוע היה בסיסי באופן יחסי. בין אם זה בגלל שכך היה נהוג, ובין אם בגלל שלא היתה אפשרות אחרת.

עם הזמן זה השתנה. היום אנחנו יכולים לראות הרבה יותר אירועי חתונה מיוחדים ומרשימים. אנחנו יכולים לראות שסביב האירוע נוצרים אירועים שונים, משלימים, לפניו ואחריו. לא רק מסיבות רווקים או מסיבות רווקות, אלא הרבה דברים מעבר לכך.

לפני שאנחנו נסקור כמה מאותם דברים שאנחנו יכולים לערוך בחתונה, לפניה או אחריה, דברים שנחשבים מאוד פופולאריים היום, חשוב להדגיש, שהבחירה לעשות דבר כזה או אחר, נובעת בין היתר מהעובדה שאנחנו רוצים לייצר אירוע מיוחד, מושקע, מקורי. אנחנו רוצים גם לשמוח בצורה מיוחדת ולא בצורה שגרתית. לכן אנחנו גם צריכים לחשוב על זה בצורה כזו.

אז מה הם הרעיונות המובילים לחתונות ב-2019?

אחד הרעיונות המובילים לחתונה בשנה האחרונה מלבד אירוע בוטיק בצפון, היא חתונה חברתית. חתונה בה כל אחד מהאורחים לוקח חלק פעיל בארגון שלה. לא שוכרים ספקים ולא משקיעים הרבה כסף בארגון החתונה, אלא האורחים משתתפים בארגון החתונה במקום להביא צ'ק או מתנה. כך יוצרים חתונה הרבה יותר אינטימית ואישית.

מי שבכל זאת רוצה להשקיע כסף בחתונה שלו, יכול להזמין אמנים מסוגים שונים, בין אם זה לשיר בודד ובין אם זה מעבר לכך, לפעמים הכוונה היא שהאמן ישיר את שיר הכניסה לחופה ולפעמים הכוונה שבמקום תקליטן, האמן ישיר ונגן.

לפני החתונה בגן אירועים בצפון, נהוג לערוך יום צילומים. היום זוגות רבים בוחרים לערוך יום כזה מספר ימים או שבועות לפני החתונה ולהשתמש בבגדים של כלה וחתן אותם הם הורסים בצורה טובה ויפה. יש זוגות שבוחרים לעשות גם סשן של צילומים אחרי החתונה עם הבגדים איתם הם התחתנו, מתוך כוונה להרוס אותם ולא להשאיר מהם זכר.

כתוב/כתבי תגובה