סוגי סושי שהם לא מדגים

סוגי סושי שהם לא מדגים

סושי – מאכל עכשווי ומבוקש מאוד גם בארץ. אולי המאכל בגרסה המקורית שלו נעשה מדגים. אבל כיום ניתן למצוא מגוון מאכלים שעונים לשם סושי, אבל הם לא מכילים בתוכם דגים בכלל. הסושי שאינו מכיל דגים נועד לאפשר לנו לגוון את הסושי. ובנוסף – לאפשר גם למי שלא ממש מתחבר לדגים, לטעם ולריח שלהם, ליהנות מסושי טוב וטעים.

 

סושי ולא מדגים

  • סושי פירות – סושי פירות הוא מאכל אהוב ופופולארי מאוד. מי שרוצה להגיש סושי מעוצב ויפה, אבל יחד עם זאת חפץ להימנע משימוש בדגים יכול לגלות כי סושי פירות זה הרעיון המוצלח ביותר. הסושי נראה כמו סושי אמיתי, ואולי אפשר גם לכנות אותו כך. אבל הוא מוכן מחומרי גלם צמחוניים בלבד – על טהרת הפירות.
  • סושי ירקות – ניתן להרכיב מנות סושי גם מירקות. הסושי הזה יהי מזין וצבעוני, וניתן לגוון אותו בירקות שונים.
  • סושי בשרי – גם מאכלים בשריים יכולים להיות מתאימים למנת סושי. כמובן שאלו יהיו מאופיינים בטעמם הייחודי והבשרי, וגם הרטבים והתבלינים ייבחרו בהתאם לכך.
  • סושי חלבי – אופציה נוספת היא סושי חלבי. סושי כזה יכלול גבינות מסוגים שונים לצד ירקות ורטבים מתאימים. התוצאה יכולה להיות אהובה ומוצלחת מאוד.

 

סושי – טעים ומעוצב היטב

אז סושי לא חייב להיות תמיד רק מדגים. הוא יכול לכלול מרכיבים נוספים ואף להיות צמחוני. אבל תמיד חשוב לנו שהסושי יהיה טעים ומתובל כמו שצריך, שהוא ישולב עם רטבים אהובים. וכמובן  – שהמגש יהיה מעוצב נכון. כך מגש הסושי, ולא משנה ממה הוא עשוי, יהיה מגרה וטעים ויפאר את השולחן. בין אם אתם רוצים להזמין לעצמכם ובין אם זה לאירוח או לכל מטרה אחרת. מגש סושי מוצלח ומגוון יכול להיות בחירה מוצלחת מאוד.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר להזמנות – סלסלה – מגשי סושי פירות.

כתוב/כתבי תגובה